⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:1 | Randers 1-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos | Star - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:1 | Randers 1-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos | Star

Benim var bi kaç arkadaş. 1-2 x takıldım onlarla ama pek sarmadı reis...

@Ahmet Sarı rdaşımla çok daha güzel eğlendik

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bizim eğlencemiz farklıydı rengo gerçekten geçmişten bugüne sadece yaşanan güzel anılar kalıyor maçı aynı tribünde yan yana izleyememiştik ama maç öncesi ayrı bir eğlence şampiyonluk sonrası ayrı bir kutlama telefonunun da hattı Türkiye'de çalışmıyordu maç sonrası sana nasıl ulaşacağım derken kaldığın otel aklıma geldi seni de maçta tanıştığın renktaşlar arabayla bırakmış yalnız son taksim nevizade kısmı asıl final güzeldi o maç tribünde izlediğim son maçtı ondan sonra pandemi o bu derken gidemedim bir daha umarım bir maç daha İstanbul'da izleme fırsatı buluruz özellikle bir Avrupa maçı çok iyi olurdu

Terim seviciler vardı birde başımıza gedson seviciler çıktı
Gedson şu maçta olsa 5-0 kazanırdık dimi şu kısır yeteneksiz oyunculardan kurulu takıma
birde hucum gücü vasatı aşmayacak gedsonu alırlarsa sezon başlamadan biter
gedsonu alacaksan cicaldau denen adama okadar para vermeyecektin stopere 7 milyon gömmeyecektin
Takım kurulmaya her zaman hucumdan başlanır savunma zamanla oturur hücumcuya bile savunma öğretirsin
ama yeteneksiz adam hücum öğretemezsin hücum için bireysel yetenekli oyuncu şart

Taylan Aytaç Berkan aynı tip aynı sitil 3 oyuncu birinin birinden bir fazlası yok yaşları görünüşleri farklı
aynı oyunu oynuyorlar Cicaldau da gördügümüz kadarıyla iyi oyuncu olabilir ama tek başına fark yaratacak düzeyde değil
aynı tip adamları orta sahaya doldurup iyi bir takım kurmak herhalde Fatih Terime özgü bir durumdur.

Bu takım bu sene ilk üçe girmez

Terim seviciler vardı birde başımıza gedson seviciler çıktı
Gedson şu maçta olsa 5-0 kazanırdık dimi şu kısır yeteneksiz oyunculardan kurulu takıma
birde hucum gücü vasatı aşmayacak gedsonu alırlarsa sezon başlamadan biter
gedsonu alacaksan cicaldau denen adama okadar para vermeyecektin stopere 7 milyon gömmeyecektin
Takım kurulmaya her zaman hucumdan başlanır savunma zamanla oturur hücumcuya bile savunma öğretirsin
ama yeteneksiz adam hücum öğretemezsin hücum için bireysel yetenekli oyuncu şart

Taylan Aytaç Berkan aynı tip aynı sitil 3 oyuncu birinin birinden bir fazlası yok yaşları görünüşleri farklı
aynı oyunu oynuyorlar Cicaldau da gördügümüz kadarıyla iyi oyuncu olabilir ama tek başına fark yaratacak düzeyde değil
aynı tip adamları orta sahaya doldurup iyi bir takım kurmak herhalde Fatih Terime özgü bir durumdur.

Bu takım bu sene ilk üçe girmez
Fatih Terim, Benfica'nın Gedson'u bırakacağını zannetmiyorum demiş maçtan sonraki basın toplantısında o zaman derhal başka alternatiflere bakmak lazım orta sahada bize melo, fernando tarzında bir oyuncu lazım takımdaki en önemli bir numaralı eksik bu sonra hem kanat hem 10 numara oynayabilen Sneijder tarzı bir oyuncu bulmak lazım bu da 2 numaralı eksik

Fatih Terim, Benfica'nın Gedson'u bırakacağını zannetmiyorum demiş maçtan sonraki basın toplantısında o zaman derhal başka alternatiflere bakmak lazım orta sahada bize melo, fernando tarzında bir oyuncu lazım takımdaki en önemli bir numaralı eksik bu sonra hem kanat hem 10 numara oynayabilen Sneijder tarzı bir oyuncu bulmak lazım bu da 2 numaralı eksik
Takımın sistemi yok hocası yok istediğin kadar adam al yine birşey olmaz

Hayir yeni izlemiyoruz ama Terim gectigimiz sezonlarda cikip "kadro benim degil FFP var" gibi sacma sapan cevaplar verdigi icin FFP ve Yönetim degisikligi sonrasi bir ivme yakalariz diye umdugumuz icin hayal kirikligi yasadigimiz dogru olabilir.
Tamam da biz premıer league de oynamadık, rakıplerın Menemen spor, kayserı filan. Sanki onlarda da City bütçesi vardı, ffp rağmen yine o kadar para çöpe gitti

Kerem’i de yeterli bulmuyorum. Yerli kontenjanından faydalanıp oynatıcaz mecbur ama yedeğine rekabet edebileceği adam koymazsak sıkıntı büyük olur. Tüm sezon kerem ile olmaz alternatifli kanat ve orta saha lazım

Cikan ilk 11 ile ilk yari bana göre az cok iyi isler yaptik ileri dogru oynamaya calistik 1-2 tane organize atagimiz da oldu,verdigimiz pozisyonlar ise Muslera ve yedlin’in bireysel hatalarindan kaynaklaniyordu

Ama ikinci yari Mac bitimine kadar ne oynadik hangi amacla sahaya ciktik oyunculara devre arasi ne söylendi ne oldu ne bitti Gercekten cok Merak ediyorum

Oyunun sorumlusu kesinlikle Fatih hoca

Üst Alt