⚽ AL 23/24 Play-off M:1 | Galatasaray 3-2 Sparta Prag | MS | 15 Şubat - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rakibin kendi vucudundan çarpak eline gelen top penaltı değil miydi?
Barışı net arkadan tutarak bozmuş ve üzerine çökmüşlerdi bu penaltı değil miydi?
Torrerira'yı korner vuruşunda tutup yere düşürmüşlerdi bu penaltı değil miydi?

Sizin fikirlerinizi merak ettiğimden soruyorum...

1-Defans oyuncusu topu uzaklaştırmak isterken top eline değer yada vücüdundan eline değerse penaltı degil.
2-Barışın çekildiği pozisyonda bir tutma var ama bence penaltıya sebebiyet verecek bir çekme degil.
3-Torrerira'nın o pozisyonu penaltı fakat ondan önce kerem adamı çekerek faul yapıyor. Kerem orda faul yapmasa muhtemelen vardan bize penaltı çıkacaktı.

1-Defans oyuncusu topu uzaklaştırmak isterken top eline değer yada vücüdundan eline değerse penaltı degil.
2-Barışın çekildiği pozisyonda bir tutma var ama bence penaltıya sebebiyet verecek bir çekme degil.
3-Torrerira'nın o pozisyonu penaltı fakat ondan önce kerem adamı çekerek faul yapıyor. Kerem orda faul yapmasa muhtemelen vardan bize penaltı çıkacaktı.
Eyvallah renkdaş...

O anda onu dusunerek yaptigini zannetmiyorum. 1 saniyelik olay. Büyük hata tabi. Onun hatası nedeniyle cok yorulduk.

Bence %100 istemsiz faul. Omuzdan anlık tutup bırakmasının faul olup olmadığı bile tartışılır da, istemeden ayağını da takıyor galiba. Zaten rakip sanki Nelsson'un ayağı rakibe temas ettikten sonra iki ayağı birbirine takılarak düşüyor gibi. Ben rakip omuzda eli hissedince bıraktı ve faulü aldı sanmıştım ilk izleyişimde. Ancak sonra gördüm ki ayaklarda da temas var ve asıl faul sebebi o gibi.

Daha turu geçmedik, rehavet yok ama geçersek sonraki turda da olası rakipler birbirinden tehlikeli. 1-2 tanesi hariç maşallah yani... Bu Playoff turunda tur atlayanlarla eşleşmiyoruz, sadece gruplarından lider çıkıp bu turu oynamadan geçen takımlarla eşleşebiliyoruz.

Onların da listesi şöyle:

Leverkusen
Liverpool
West Ham
Brighton
Rangers
Atlanta
Villareal
Slavia Prag

Hayatimda futbol oynamadim, taraftar gozu ile hemen hemen 2 sezondur Galatasaray; dan dun, ne idugu belirsiz bir oyun oynamiyor artik - goze ve kalbe hitap eden futbol oynuyor. Hani iyi oynadigimiz maclarda puan kaybedince elbette uzuluyor insan ama oynadigimiz oyun gururlandiriyor yine de.

Su gorsel soleni yaratan her bir aslan’a tesekkurler.

Üst Alt