⚽ AL 23/24 Play-off M:1 | Galatasaray 3-2 Sparta Prag | MS | 15 Şubat - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Devşirme oyuncudan bek işini bırakmak lazım ama elde yok, adamların attıkları ikinci golde kafayi vurdurtan barış mesela, kizamazsin çünkü herif bek değil.
Barış'ın performansından bağımsız bunu ben de yıllardır söylüyorum forumda.

Hücum oyuncusunu savunmada oynatmak her zaman tehlikelidir çünkü kademe hatası yapma, ofsayt bozma, adam kaçırma ihtimali yüksektir. Orijinal bir savunma oyuncusunun içgüdüsel savunma yapma şekli başkadır bir hücumcu oyuncunun başkadır. Nasıl bir forvetin rakip ceza sahası içinde gol sezgisi varsa savunmacıların da kendi ceza sahası içinde rakibi savunma veya topu karşılama sezgileri vardır. Bunlar yıllar içinde o pozisyonda oynamanın birlikte getirdiği özelliklerdir.

Bu yüzden devşirme savunma oyuncularına her zaman karşı çıkmışımdır burada. BAY'ın genel performansı müthiş hatta fevkalâde olsa da böyle anlarda savunma oyuncusu olmadığı için böyle şeyler yaşanabilir sonuçta.

2.yediğimiz gol beklerin bek olmamasıyla ilgili. Berkan adamına rahat orta yaptırıyor, Barışta kademesine giremediği için adama rahat bir kafa vurdurdu. İki sağlam bekimiz olsa o golü yemezdik.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok abi takımı kötülemeyi bırakalım takım gayet iyiydi dün biraz kötü başladık ama oyunun çoğunluk bölümünde üstün oynadık 18-20 dakikada 10 kişi oynadık biri net olarak 2 de penaltı pozisyonumuz var ayriyetten kaç kere Adamlar ayağa bileğe girdi gayette iyiydik hakem maçı doğru düzgün yönetse ilk 10 kişi kalması gereken spartaydı zaten artık günümüzde maçlar o kadar kolay değil Kopenhag cityi zorladı Lazio mesela Bayern’i yendi kolay rakip yok en basit takımlar bile kadrolarında iyi futbolcular bulunduruyor sahadaki oyuna çok takılmayın skoru alıyorsak gerisi önemli değil

Sağ bek Kaan olduğu ve sakat sakat oynadığı için barış Alper çok ileri gidemedi yüklenemedi.
Solda da Berkan çok kolay adam geçiriyor neredeyse her pozisyon çalım yedi bütün ataklar onun tarafından geldi neredeyse ama yapacağı bir şey yok kendisi bir bek değil.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu kurayı geçtiğimizde nelsonun cezası bitince Avrupa maçlarında

Aurier Davinson Nelsson Abdulkerim

Böyle çıkmalıyız kalan maçlara Avrupa için

Ya adam hastaymış son antrenmana katılmamış. Bir durun ya...
Tamam hocam doğrudur diyelim , ama kerem olayı artık çok sıkıcı oldu!
Iki gol yedik herkes Berkan tarafı diyor ama kaçırılan olay kerem defansa hiç bir yardımı yok , MEVKISIZ olarak takılıyor,( zaha da gelmiyor ama en azından ayağında top duruyor) , bu adam sadece 10 kişi oynatmıyor, hücumda verdiği saçma kararlar ile oyunu bozuyor, defans yardıma gelmiyor , Mevkisiz kafasına göre takılıyor... Takım oyuncusu olmaz , olmayacak bu adamdan.

mktujnyhbtg.jpeg

Milan ve Sporting hariç turu kapan henüz yok.
burdaki turu geçenler ile

Atalanta (ITA)
Brighton (ENG)
Leverkusen (GER)
Liverpool (ENG)
Rangers (SCO)
Slavia Praha (CZE)

Villarreal (ESP)
West Ham (ENG)

eşleşecek.

Slavia, Rangers, Villarreal, West Ham çıkarsa çeyrek finali zorlarız. Yoksa bize müsaade
aralarında bana göre en kötüsü West Ham (salvia pragı bilemiyorum ama sparta pragdan çokta farklı değillerdir)

EPL 'de maçlarına denk geldim baya kötü West Ham - avrupa karakteride bnece pek yok , o yüzden ilk tercihim o - Brighton'ıda son tercih olarak yerleştirdim. %50 iyi kuramsı ihtimal ile.

Üst Alt