Al Ahli Belhanda'yi Istiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Al Ahli Belhanda'yi Istiyor!

satma gibi bi şansımız varken değerlendirelim

hatta hoca feg ve maiconuda düşünmüyosa bunlarıda elden çıkaralım orda transfer dönemi bitmeden

totalde 20ye okutalım üçünü

Satın işte, forvet için para lazım. Sonra devre arası para yok diye ağlarsanız ağzınıza kürekle vurur bu taraftar

7 milyonluk katki veremedi diye 3 sene daha mi takimda tutalim diyorsun?Ne demek istedigini anlamadim.

Su sekilde hesapladim aslinda

Gomis e 5 verdik , 4 civari da kendisine verdik . Yani bizde oynayisi ve katkisina 3 milyon filan odedik

Belhanda onun yarisini bile vermemisken 2 katindan fazla para odemis olmayi realize etmek tuccar mantigi ile kafama yatmiyor

Yalniz diger yandan , bir sene sonra bu zamanlarda bu rakam 4 milyon euro daha artacak . Bu kez ancak 10 milyona satabilirsek 7 milyon euro zararla kurtarmis olabilecegiz

Nereden bakarsam bakayim bu isten 0 zararla cikamiyoruz

Bunlarda transfer donemi bitmedi mi? Peki hangi gune kadar, yada son anda fegh ve bu apaci satilir mi?

Devre arasi icin iyi olur, en azindan 1 stoper ve Forvet icin para kaynagi yaratmis oluruz

Bunlarda transfer donemi bitmedi mi? Peki hangi gune kadar, yada son anda fegh ve bu apaci satilir mi?

Devre arasi icin iyi olur, en azindan 1 stoper ve Forvet icin para kaynagi yaratmis oluruz

6 milyon temiz para. Sanırım Maicon da devre arası 6-8 arası gider. Temizinden 10-12 milyo euro çok güzel para.Fakat Fegh en az 10 milyona filan gitmeli. Oralarda leblebi gibi gol atar.

Başlığı hortlamış görünce yine ümitlendim ama somut bir durum yok galiba?. Ancak nedense sezon sonuna kalmadan bu 'illet' ten kurtulacağımıza dair bir hissiyata sahibim:unsure:...

Belhanda ve Fegouli Avrupa futbolunun bir parcası olmak, CL de boy gostermek istiyorlar. Bu dusunceyi yok etmek için burada kazandıgının 2-3 misli bir teklif gelmesi lazım. O da nerdeyse imkansız. Netice : Belhanda ve Fegouli gitmez.

terim bence bu bırakmaz hıncal bunagının dedigi gibi evladı gibi seviyor malhandayı eger sevmese bildigim eski terim olsa o trabzondaki satıştan sonra kolay kolay forma vermezdi

faslı şopar idmanda güzel şebeklik yapıyor muhtemelen hocaya

Üst Alt