AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-2 Liverpool | 26 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-2 Liverpool | 26 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-0 Liverpool |26 Ağustos | İlk Yarı | Loca

O açıdan demedim zaten,yani sempatin falan olabilir şahsen beim var.Ama Trabzon'u tutuyorum tabi ki.Geçen sene Fener-Trabzon maç topiğinde bayağı bir ters motivasyon yapmıştın ordan biliyorum da bilmeyenler olabilir.

Öylese özür, ben seni yanlis anlamisim.

Ts iki gol daha atmazsa isleri cok zor, son 15 dk gol yeme olasiligi yüksek, panik yaparlar.

InsAllah gecerler ya, hayirlisi artik.

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-0 Liverpool |26 Ağustos | Devre Arası | Loca

İnşallah alır Trabzon hakediyor çalışanca oluyor.

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-0 Liverpool |26 Ağustos | Devre Arası | Loca

İlk yarı bitti böyle devam Trabzon

happynew.gif
happynew.gif

Jaja oyuna girmeli ikinci yarı en fazla 60. dakikada.

Çok kötü maç oluyo yalnız :eek: 2.yarı atar L'pool 1 gol.Trabzon gol atamazsa elenir.

Selçuk İnan ismini şu forumda kaç kera yazdım bilmiyorum,yazılmayacak gibi de değil.

Harika top oynuyor.

Ayhan,Barış,M.Sarp'ı topla 1 tane Selçuk İnan etmez :eek:

Takım sıkıştımı 2 pas yaptırıyor takıma,takım rahatlıyor.

Trabzon 2-1 kazansa bile l'pool atlıyor öyle degil mi ?

Çok sakat bir skor yahu

Trabzon elenirse yazık olur buraya kadar getirmişken

"i think.....no i am....i am falling into deep depression :("

liverpool forumundan :D

Sergen:Kuyt yetenekli bir oyuncu değil,çalım yeteneği yok,adam geçemez.

Neremle gülsem bilemedim.:eek:

Metalist ilk maci deplasmanda kazanmis 0-1

Simdi ama evinde 1-2 yeniliyor

Yinede turu geciyor bu takim degil mi?

1-3 olursa elenir, sanirim?

Elensin istiyorum, uefada ukrayna icin muthis puan topluyior bu takim.

2-2 oldu bile tkahretsin

Üst Alt