AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-2 Liverpool | 26 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-2 Liverpool | 26 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-0 Liverpool |26 Ağustos | Devre Arası | Loca

Metalist ilk maci deplasmanda kazanmis 0-1

Simdi ama evinde 1-2 yeniliyor

Yinede turu geciyor bu takim degil mi?

1-3 olursa elenir, sanirim?

Elensin istiyorum, uefada ukrayna icin muthis puan topluyior bu takim.

2-2 oldu bile tkahretsin

Hayır eleniyor Metalist. Deplasmanda 2gol atan turu geçer.

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-0 Liverpool | 26 Ağustos | 2.Yarı | Loca

ya şu adamı atın takımdan artık...

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-0 Liverpool | 26 Ağustos | 2.Yarı | Loca

Maç linki isteyen, bunu özel mesajla ya da profil mesajıyla dağıtanlara 1 gün Myc verilecektir.

Doğru söylemiş dünyanın en overrated adamlarından biridir Kuyt

Overrated olduğu konusuna katılmıyorum,D.K da Hollandayı robben-sneijder-kuyt üçlüsü taşıdı.Sezon da 70 maç oynayan,90 dakika koşan bi adam çalım yeteneğide gayet olan bi adam bence.

Trabzon orta sahası mükemmel paslar çıkartıyor.

Overrated olduğu konusuna katılmıyorum,D.K da Hollandayı robben-sneijder-kuyt üçlüsü taşıdı.Sezon da 70 maç oynayan,90 dakika koşan bi adam çalım yeteneğide gayet olan bi adam bence.

Neyse hocam tartışmayalım bunu konu dağılmasın

Ngog iyi girdi içeri ama atamadı.

ben böyle şansın içine edeyim. Yazık oldu iyi oynadı Trabzon.

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-1 Liverpool | 26 Ağustos | 2.Yarı | Loca

Lanet olsun yaaa bizim bu takimlar hep son dakkikada golu yiyor ne bicim is of !!!

Üst Alt