AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Bu maçta Arda nın kötü oynamasının nedeni bence birazda piskolojik, dikkat ettim bugün Arda toğu aldığında çalım bile fazla denemedi hemen ayağından çıkarmaya çalıştı. Normalde Arda topla en çok oynayan oyuncumuzdu. İlk yarıda 2-0 geri düştük taraftar bazı futbolcuları ıslıklamaya başladı. 3 ay önce ıslıklandığı için bence bu maçta ıslıklanma korkusu yaşadı. Hiç risk almadı. Kötü giden maçlarda agresif olan Arda bu maçta çok sakindi tepki çekmemek için.

İnşallah kısa sürede bu baskıyı üzerinden atar ama bunda bizim rolümüz çok önemli

626A5F61695F636162615163646B65636B616A81659976A5.jpg

Bu foto mükemmel bi foto

Şurda iki dakka bakmadım neler yazmışlar neler

Burda önce Milli Eğitim Bakanlığında görevli Türkçe Öğretmenlerine sesleniyorum böyle tipleri salıyorsunuz piyasaya mezun edip ondan sonra ceremesini biz çekiyoruz

Bakalım ne demişiz biz

Avrupada daha iyi bir takımda oynamayı hakediyorlar burda değil buraya resmen fazlalar

Şimdi bu cümlede anlatılan maksat Galatasarayın bu kadrosu şekli ve imajı ile bu futbolculara fazla olduğu. İşi duygusallığa vurup ta kuyruk sokumundan anlamak isteyen ergenlikten yeni çıkma tipler bunu farklı anlar doğal olarak

Not: İşbu yazı MYC verilirse seve seve kabul edilecek şekilde yazılmıştır. Laflarımın arkasındayım. Bu tipler kendilerini geliştirmedikçe de bu şekilde uyaracağım.

Not2: Hala anlayamadıklarını düşünerek özet geçme ihtiyacı hissettim. Büyük ile İyi ayrı şeylerdir. Galatasaray büyüktür ama iyi değildir

Şurda iki dakka bakmadım neler yazmışlar neler

Burda önce Milli Eğitim Bakanlığında görevli Türkçe Öğretmenlerine sesleniyorum böyle tipleri salıyorsunuz piyasaya mezun edip ondan sonra ceremesini biz çekiyoruz

Bakalım ne demişiz biz

Şimdi bu cümlede anlatılan maksat Galatasarayın bu kadrosu şekli ve imajı ile bu futbolculara fazla olduğu. İşi duygusallığa vurup ta kuyruk sokumundan anlamak isteyen ergenlikten yeni çıkma tipler bunu farklı anlar doğal olarak

Not: İşbu yazı MYC verilirse seve seve kabul edilecek şekilde yazılmıştır. Laflarımın arkasındayım. Bu tipler kendilerini geliştirmedikçe de bu şekilde uyaracağım.

Not2: Hala anlayamadıklarını düşünerek özet geçme ihtiyacı hissettim. Büyük ile İyi ayrı şeylerdir. Galatasaray büyüktür ama iyi değildir

merak etme kardeşim ne ergenlikten yeni çıktım nede Türkçeyle sorunum var.. Bunun duygusallıklada alakası yok. Ki bu cümlede anlatmak istediklerin bu kadar yoğunsa sen önce kendi Türkçe öğretmenine suç bul!

Cevap: AL Play-Off | Galatasaray 2-2 Karpaty Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

H.balta futbolcu oluyosa herkes olur.Adam o kadar düz oyuncu ki,hayatında çalım atamamıştır.

Telefon kulübesinde kendi kendine atmıştır.:D

Böyle futbolculukla uzaktan yakından ilgisi olmayan adamlar Galatasaray gibi büyük bir takımda nasıl oynayabiliyor anlaşılır gibi değil.

Bu tiplere bir de Ali Turan'ı eklemek gerekiyor.

merak etme kardeşim ne ergenlikten yeni çıktım nede Türkçeyle sorunum var.. Bunun duygusallıklada alakası yok. Ki bu cümlede anlatmak istediklerin bu kadar yoğunsa sen önce kendi Türkçe öğretmenine suç bul!

Her yazılanı yanlış anlayıp" dur şuna da bi kontra çakayım" , " şuna da bi laf sokuşturayım" ı terkettiğin zaman beni anlayacaksın henüz erken

"Baros'u neden yedek oturtuyorsun hoca!" diye soran yardımcısı, kulüp başkanı olmadığı için Rijkaard'ın mantık dışı kadro seçimiyle bugün yedek kaldı. Baros'u küstürmeye mi çalışıyorlar? Baros neden yedek oturur?

Adam hazır değildi niye yedek başlamasın?Bilmiyorum ciddi ciddi söyledin mi bunu ama ciddiysen komik yani.Ki zaten 2.yarı giricekti oyuna.İlk 11 de başlasa, sonra oyundan düşse, yine Rijkaard'a sallıcaktınız.Niye sonradan sokmadın Baros'u oyuna diye.

"Baros'u neden yedek oturtuyorsun hoca!" diye soran yardımcısı, kulüp başkanı olmadığı için Rijkaard'ın mantık dışı kadro seçimiyle bugün yedek kaldı. Baros'u küstürmeye mi çalışıyorlar? Baros neden yedek oturur?

Rijkaard sakatlıktan yeni çıktı yeni ısınıyor dedi maçtan sonra

Adam hazır değildi niye yedek başlamasın?Bilmiyorum ciddi ciddi söyledin mi bunu ama ciddiysen komik yani.Ki zaten 2.yarı giricekti oyuna.İlk 11 de başlasa, sonra oyundan düşse, yine Rijkaard'a sallıcaktınız.Niye sonradan sokmadın Baros'u oyuna diye.

Tabi ki ciddiyim bunun nesi komik! Baros varsa yeni yetme yetenek Mehmet'i beklemez kulübede. O kulübeye girmenin anlamı ben oynayabilirim demektir. Oyundan düşerse, kötü oynarsa 3 değişiklik hakkı var futbol oyun kurallarına göre değiştirsin elini tutan mı var. Hiç olmazsa düzgün bir değişiklik yapmış olurdu bizlerde "Hoca Baros yoruldu diye değiştirdi adam haklı" yazabilirdik. Baros varsa oynar, Kewell varsa oynar hatta geçen sene Franco'yu yedek oturturken bile sinir oluyordum.

Tabi ki ciddiyim bunun nesi komik! Baros varsa yeni yetme yetenek Mehmet'i beklemez kulübede. O kulübeye girmenin anlamı ben oynayabilirim demektir. Oyundan düşerse, kötü oynarsa 3 değişiklik hakkı var futbol oyun kurallarına göre değiştirsin elini tutan mı var. Hiç olmazsa düzgün bir değişiklik yapmış olurdu bizlerde "Hoca Baros yoruldu diye değiştirdi adam haklı" yazabilirdik. Baros varsa oynar, Kewell varsa oynar hatta geçen sene Franco'yu yedek oturturken bile sinir oluyordum.

Adam hazır değilim diyor hazır.Bunun neresini anlamak istemiyorsun?Hazırsa çıkar oynar elbet.

Rijkaard'ın hataları var.Ama az insaf be böyle deli saçması, çocuksu bahaneleri kullanarak suç atmayın insanlara.Bunun nedenini anlayamıyorsak daha ne diyeyim ki.Sanki adam son 5 maçta ilk 11 oynadı da, bu maçta yedek başladı.

Aykut ile Hakan hemen yollanmalı, ikiside bu takıma yakışmıyor. 2.yarıda takımı beğendim. Kewell ve Baros çok iyidiler özellikle Kewell çok iyidi. Orta sahada Ayhan elinden geldiğince mücadele etti, topa bastı. M.Sarp gene bildiğimiz gibiydi. Savunmada Neill ile Servet ikilisi ilk yarıda bocalasalar da ikinci yarıda toparlandılar, özellikle Neill çok gayretliydi. Bi parantezde Ali Turan'a açmak istiyorum; Yahu bu adam neden bu kadar eleştiriliyor anlamadım. Bu adamın mevkisi stoper, sağ bek değil. Adam genede elinden geldiğince mücadele ediyor, ataklara katılıyor. Bu adam bizde oynamak için Kayserispor'da kadro dışı kaldı, 6 ay top oynamadı. Bizim bu adama sahip çıkmamız gerekirken sahada adamı yuhalıyoruz.

Adam hazır değilim diyor hazır.Bunun neresini anlamak istemiyorsun?Hazırsa çıkar oynar elbet.

Rijkaard'ın hataları var.Ama az insaf be böyle deli saçması, çocuksu bahaneleri kullanarak suç atmayın insanlara.Bunun nedenini anlayamıyorsak daha ne diyeyim ki.Sanki adam son 5 maçta ilk 11 oynadı da, bu maçta yedek başladı.

Çocukça değil, deli saçması değil bu! Son atımlık kurşunun varsa formlu, formsuz demez oynatırsın! Hem bu düşüncemi deli saçması olarak nitelemen büyük kabalık! Rijkaard'ın hatalarını görmemeye yemin edenlerden değilim ben.

Üst Alt