AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK

Cevap: AL Play-Off | K.Lviv - Galatasaray | 26 Ağustos | 21.45 | Futbol Smart

adamların otobüsüyle tesislerini kıyaslarsak, otobüsleri çok daha modern ve kaliteli duruyor. düşünün bizim takımın imkanlarıyla bunların imkanlarını. ve sonrada sahada ki futbola bakın. bu akşam eleneceğimizden o kadar eminimki hayatımda hiç bir sezona bu kadar karamsar, bu kadar umutsuz, cansız, bezgin girmemiştim. aslında bunu başarabilmek de bir marifettir inanın bana. aziz yıldırımı getirip galatasaray başkanı yapsanız, inanın bu kadarına cesaret edemezdi. olmaz ayıp olur der daha az zarar verirdi bu takıma. yazıklar olsun adnan polat sana da ekibine de. umarım tez zamanda başımızdan gidersiniz de, bu rezil halimizden bir an önce kurtuluruz.

Tur geçme reçetesi...

Çıkacağız 2 gol atacağız. 3 gol yememeye çalışacağız. En kötü 2-2 uzatmalara taşıyacağız.

Bizim aslanlı otobüsüde koyunda gözümüz otobüs görsün. :D

bu kadro ile bile biraz dişlerini sıksalar eleriz o takımı.

Defansi, forveti, kanatlari falan bilmem. Bunun haricinde cikacagimiz her orta saha ile eleniriz;

Baris-Cana-Elano/Ayhan

Tam bir 4-4-2'lik mac aslinda. Sisteme gore oyuncu yoksa oyuncuya gore sistem uygulanmali.

Zor maç olacak, hiç heyecanlı değilim uzun zaman sonra.

maçı nerden izleyebilirim mecidiyeköye yeni geldim burası hakkında pek bilgim yok bir yer söylerseniz sevinirim

maçı nerden izleyebilirim mecidiyeköye yeni geldim burası hakkında pek bilgim yok bir yer söylerseniz sevinirim

maalesef ne umut kaldı serde ne heyecan..ne yaparlarsa yapsınlar,hani resmen küstüm diyecem,en iyi bu şekilde ifade edebiliyorum duygularımı :(

Rijkaard toz pembe bir tablo çizdi dünkü açıklamalarında galiba ortamı yumuşatmak takımı rahatlatmak istedi.

Fakat şu bir gerçek adamlar 9 oyuncusu lig maçında dinlendirmişler. Biz ise Bursa da çok yıprandık. Umarım sıkıntı olmaz.

Şu bir gerçek ki Galatasaray artık hiçbir 3. sınıf Avrupa takımının karşısında dahi Favori olamayacak durumda.

Futboldan biraz anlayan birine takım adlarını vermeyin. 2 takım kadrolarını verin. GS takımının fark atacağını söyler ama kağıt üzerindeki gibi olmuyor hiçbir şey.

Rijkaard eğer şu maçı da kazanamazsa diyecektim. Öyle demeyim de turu geçemezse İSTİFA sını versin. Bizi de üzmesin kendini de. Hoca takımın %50 si dir. Ör: Şenol dan önceki 3-4-5 yiyen TS. Şenoldan sonra tüm maçlarını kazanan 1 den fazla zor gol yiyen bir TS. sadece 2 yenilgi aldılar 20 küsür maçta.

artık umrumda değil Bursaya kaybetmişiz en önemli macdı rijekaard efendi.

Sezonun en önemli maçı..gruplara kalıp çıkamasak da Avrupa'da 7-8 puan toplamış olacağız..Başka da bir önemi yok artık bu sezonun benim açımdan..

Dönüm maçı,çok şeyin kaybedileceği ya da geri dönüşün başlayacağı maç...

Herşey gönlümüzce olsun.

Böyle bir maçta Elano'nun götürülmemesi skandaldır.Gene Baros geriye dönüp top almak için yırtınacak vesaire. Bari Cana-Serdar Özkan falan oynasın.İşimiz zor.Bütün yük Baros'un üzerinde.

Böyle bir maçta Elano'nun götürülmemesi skandaldır.Gene Baros geriye dönüp top almak için yırtınacak vesaire. Bari Cana-Serdar Özkan falan oynasın.İşimiz zor.Bütün yük Baros'un üzerinde.

Kewell - Elano - Çağlar - Pino - Batdal sakat

Üst Alt