AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK

Cevap: AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VED

ahımız gitmiş vahımız kalmış renktaşlar. dün maçı izlerken resmen midem bulandı o kadar küçük basit hatalar yapan sanki ilk resmi maçıymış havasında ruhsuz, koşmaktan aciz, zavallı üzerinde sarı kırmızı forma olan bir topluluk vardı( baros ve neill hariç kalanların hepsi buna dahildir). artık yapacak birşey yok, bundan sonraki maçların .... diyorum 10. veya 11. oluruz en fazla şu tabloya bakarak. Rijkaard'ın bırakması lazım takım hiç hazır değil ağlayıp sızlanmanın futbolculara suç bulmanın lüzumu yok elindekileri güçlendirememişsin sen, dünya kupasında oynamış 3 oyuncumuz var hadi onları anlıyorum diyeceğim en formda adamlar onlar diğerleri öküz tren misali sahada dolanıyorlar. off off ömrümden çaldılar yemin ediyorum son yıllarda bu takım taraftarını çok üzdü.

Cevap: AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VED

ayhanın bu ilk değil gaziantep ve beşiktaştanda bu yüzden ayrılmak zorunda kalmıştı. neyse şimdi banlanıcaz bu gibi adamlar yüzünden uzatmayalım.

kimse-varmi.jpg

Karpaty Lviv

22 Andriy Tlumak

4 Ivan Milosevic

5 Nemanja Tubic

44 Artem Fedetskiy

89 Danilo Avelar

9 Denis Kozhanov

16 Igor Khudobyak

17 Oleg Golodyuk

25 Andriy Tkachuk

11 Sergey Zenjov

79 Sergiy Kuznetsov

İlk 11 Değeri : 7.200.000 EUR

41' 10 Aleksandr Guruli

79' 18 Mykhaylo Kopolovets

89' 80 William Batista

Galatasaray

86 Ufuk Ceylan

2 Lucas Neill

4 Ali Turan

22 Hakan Balta

76 Servet Çetin

8 Barış Özbek

10 Arda Turan

16 Mustafa Sarp

18 Ayhan Akman

77 Serdar Özkan

15 Milan Baros

İlk 11 Değeri : 59.100.000 EUR

49' 19 Lorik Cana

74' 7 Aydın Yılmaz

81' 52 Emre Çolak

Sonuç ?? defans almadılar diye ağlayan bir hoca.. ve kahrolan 30 milyon

Şu kadroyu 25 Milyon Euro'ya sat kimse almaz.Ne 59 milyon Euro'sundan bahsediyorsunuz.

Üst Alt