AL Play-Off Rövanş | Alania 2-0 Beşiktaş | 25 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off Rövanş | Alania 2-0 Beşiktaş | 25 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off Rövanş | Alania 2-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

bugun beşiktaşın yerinde biz olsaydık heralde f.terimi ve butun futbolcuları yollamıştık,forum karışmıştı,en az 10 tane transfere ihtiyaç var deniliyordu

Beşiktaş avrupada bu sezon ülke puanı kazandıracak belki de tek takım. Gruplarda toparlanırlar, 3-0 lık maçın rövanşında 2. lig takımına karşı motive olmak kolay değil.

bjk dende bi cacık olmaz.2lig takımın yenemiyolar daha.bu sene rakip kalmadı.bi olursa antep olur rakip

Ulaaa Rusya 2.lig takımına az kalsın eleniyormuş bu andavallar. Ülke futbolunun düştüğü durum işte.

Bakıyorum Rusya, Ukrayna gibi ülkelerin neredeyse tüm takımları tur atlamış, bazıları ciddi takımları elemiş. Birde bizim takımlara bakıyorum, en dandik takımları ıkına sıkına geçiyorlar.

Umarım herkes memnundur gidişattan.

bjk dende bi cacık olmaz.2lig takımın yenemiyolar daha.bu sene rakip kalmadı.bi olursa antep olur rakip

O ikinci lig takimi gecen Spartak Moskova'dan finalde kaybetti Rusya kupasinda. 3-0 yenmissin, sartlar cok kotu, oyunculari nasil motive edeceksin ? Sonucta karsindaki takimin kaybedecegi birsey yok, onlar canla basla oynuyorlar.

Bu yenilgiyi ben kafaya takmiyorum. Grupta kim olursa olsun, full kadro gruptan cikariz. Schalke deplasmanda HJK gibi takima yenildi. AZ Alkmaar Norvec liginin ortalarinda surunen takima yenildi deplasmanda. Bu tur maclari sadece biz kafamiza takiyoruz.

Kötü oyun bekliyordumda bu kadarını beklemiyordum!Zemin kötü rakip takım kötü sakatlanmayayım derken topu 10 metre sürmeye güçleri yok.Diyecek laf bulamıyorum...

Türk futbolu çok kötü bir dönemden geçiyor. Son 5 yıldır dibe doğru gidiyoruz. Tekrar yükselmemiz için bizim ayağa kalkmamız lazım.

Istersen ilk macta 10-0 yen, gidip ikinci macta yenilmiceksin boyle bir takima.

Gruplarda toparlanirlar ins. Ulke puani epey geriye gidiyor.

Bjkli oyuncular bu ciddiyet ile ligi bitiremezler.En büyük sorunu şuan bu Beşiktaş'ın.Özellikle sakatlık dalgasının kaynağı da bu.Hagi ile denedik olmadı maalesef.Ama Fatih hoca farkını sadece ciddiyet meselesinde bile hissettik.Aynısı Bjk'nin yeni hocası içinde geçerli.

Bjkli oyuncular bu ciddiyet ile ligi bitiremezler.En büyük sorunu şuan bu Beşiktaş'ın.Özellikle sakatlık dalgasının kaynağı da bu.Hagi ile denedik olmadı maalesef.Ama Fatih hoca farkını sadece ciddiyet meselesinde bile hissettik.Aynısı Bjk'nin yeni hocası içinde geçerli.

Hoca mactan once diyordu daha tur atlamadik diye, ama oyuncular kafalarinda tur atlamis gibi oynuyorlardi. Oynuyorlardi yanlis bir soz, oynamiyorlardi.

açıkcası böyle bi futbol beklemezdim. umarım tam kadro olunca daha oturacaktır bazı şeyler. sidnei den umudum var eğer o da fos çıkarsa defans hatalarından canımız sıkılabilir. avrupada yine toparlanıp gruplardan çıkacağımıza inanıyorum. sonuçta eksik mevcuttu baya .. umarım herşey daha iyi olucak zamanla ..

Roma gibi bir takim Slovan Bratislava'ya elenmis. 1 mac'la hemen cacik olmaz, cart curt diyenlere.

İlerisi için kıstas alınacak bir maç kesinlikle değil, boşuna ülke puanı gidiyor ama bjk ' nin kadrosu kötü değil, çok şansız bir kura çekmezlerse avrupa ligi gruplarından da çıkarlar diye düşünüyorum.

Cart curt. Rezalet. Başka açıklaması var mı? İkinci lig takımına 3-0'dan tur vermenin eşiğine geldiniz.

Tamam başka takımlardan yazanlara yaptırım yok ama gelip Galatasaray forumunda cart curt etmeyin demeye gerek yok.Kendi takımının forumunda varsa git onlara söyle.

Beşiktaş'ın refahını, başarısını önemsemeyen insanlara Roma-Bratislava örneğini verip teselli mi ediyorsun bide :)

ciddiyetsizlikten olduğunu düşünüyorum. sonuçta 2. lig takımı. ve 3-0 öndesin tur cepte diye oynamamışlar. Ama yinede beşiktaşın adına yakışmıyo 2. lig takımına. istersen ilk maçını 30-0 kazan yenilmemek gerekir.

Üst Alt