AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu

yahu bu adam fernandes ernst guti orta sahasindan ne istiyor

cokmu zor?

Manevi evladı Aurelio var onu oynattı, Ernst'i de dalga geçer gibi çıkardı 55te yerine Erhan Alves girdi, o dakika cezayı kesti Shevchenko reis.Ankaragücü maçından bi farkları yoktu, tek fark Querasma aşırı istekliydi , sonra baktı bişi olacağı yok son dakikada tekmeyi salladı Kiev'e gitmedi.

serdar adali; tüm dünya bizi konusuyor.yildizlari türkiyeye getirdik :)

Bjk o kadar da kötü değildi aslında.Guti'nin hiç birşey yapmaması en büyük sorunları oldu,oyun anlamında ki buna rağmen daha iyilerdi kievden.Aptalca 2 kornerden yedikleri goller bitirdi maçı.Hatta 3. golde penaltı yoktu bence.şuster ve taraftar çok kötüydü birde.

sinan engin; bak simdi faik abi,besiktas cok güclü yildizlar toplulugu bir takim ama schuster bu takimi yönetemiyor.simdi falan filan diyecek :)

Mete Düren: "Avrupa´ya katilabilmemiz icin Türkiye Kupasini kazanmamiz gerekiyor." :D

Bir de Kiev'i yok sayıp City'ye hazırlanıyolardı.. Ne biçim adam bunlar ben anlamadım.

Bjk o kadar da kötü değildi aslında.Guti'nin hiç birşey yapmaması en büyük sorunları oldu,oyun anlamında ki buna rağmen daha iyilerdi kievden.Aptalca 2 kornerden yedikleri goller bitirdi maçı.Hatta 3. golde penaltı yoktu bence.şuster ve taraftar çok kötüydü birde.

Öyle ama Kievin her atagi sanki golle sonuclanacak gibi görünüyordu, bu kadar tehlikeli oluyordu.

Defansi bu kadar berbat yapan bir takim görmedim ben.

Top rakibe gecti mi, cogu zaman kalede yüzdeyüzlük pozisyon oluyor, besiktasin kalesinde.

serdar adali; tüm dünya bizi konusuyor.yildizlari türkiyeye getirdik :)

bole oynamaya devam etsinler,haftaya 7-8 yeyip gerçekten konuşulacaklar!...nihat virüsünü de bekliyom haftaya quarejma nın yerine.o zaman takım tamamen kilitlenir,şevki de futbolu bırakmadan bi maçtaki gol rekorunu kırar...

fi yapı'da rekor denemesi olmuş diyollaa :))))

Ula, saka maka adamlar ne kadro kurdular ama ne ligde, nede avrupada is yapabildiler.

Guti-Fernandes-Necip-Örnst-Auvrelio dan birisi, ikisi bizde olacakti, oha diyorum.

Kahvede simao ve o zenciyi(Fernandes) niye kestin diye adama sövüyolardı zabıta cagırdım

hakanar%C4%B1kan.png

Kariyerli hoca + yıldız futbolcu formülü bizim ligde tutmadı tutacak gibi de gözükmüyor..

besiktaslilarin ruh halini düsünebiliyor musunuz arkadaslar.

bu söyle birsey, rüya görüyorsun, rüyada hayatta asla düsünemedigin kadar mutlusun, ucuyorsun, kendini birsey zannediyorsun ama bir anda kiyamet kopuyor ve uyaniyorsun.

asil kiyamet uyandiktan sonra basliyor.

sokaga cikamaz hale geliyorsun.

Bizle dalga geçiyolardı 2-3 hafta öncesine kadar :asd: hiç üzülmüyorum 0. ülke takımıymış onu tutacakmışız banane kardeşim gereken başarıyı Galatasaray'ım getirir güzel ülkeme.

Lan maçta bir an kendimi bu adamın yerine koydum,hiç hatan yokken tüm taraftar ıslıklıyor seni, üstüne Q7nin saçma kartı ve tazahüratlar,silerim gelmişi geçmişi der, bırakırdım maç heralde.Gerçekten çok saçma taraftarlara sahibiz ülkecek.

Bizde ufuğu ıslıklıyoruz hemen. sanki 5 senedir kaleci bulabiliyormuşuz gibi hemen ıslıklıyoruz:)

Üst Alt