AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu

[video=youtube;4m48GqaOz90]https://www.youtube.com/watch?v=4m48GqaOz90[/video]

Maçtan sonra iyi gider, bu şarkı.

Yahu asil sen sacma örnekler verme Furkan, cech falan...

Ben sana diyorum ya, Ufuk bu kadar mac oynadi, 2-3 kurtaris yapsa, 1-2 macta takimina puan yada puanlar kazandiracak birseyler yapsaydi taraftar inan bana sonuna kadar desteklerdi, sabir gösterirdi.

Ama Ufuk oynadigi her macta goller yedi, bir, iki top cikaramadi.

Taraftar hala sesini cikarmadi ama hayati önem tasiyan maca ciktik ve adam tek basina 2 gol atti kalemize.

Artik bu saatten sonra taraftara birsey diyemezsin.

Cünkü deli olmamak elde degil.

Sen öyle bir konustun ki, sanki Ufuku islikladik, yuhaladik her mac, oldu mu öyle birsey? Hic isliklnadi mi ki, yuhalandi mi ki Ufuk?

Ben hatirlamiyorum, bir alisamiyendeki kupa macinda az bir tepki oldu ama bu kadar.

Dedigim gibi, Ufuka destek verdi taraftar, inandi, o kadar sacma goller yerken sesini cikarmadi, 2 kurtaris bile yapamiyorsun demedi ama bu kadar önemli macta cikip, kalene 2 gol atarsan, taraftarda artik sessiz kalamaz, mümkün degil.

yaw nasıl tepki olmadı ? yönetim korkudan gitti zapata denen çapsızı aldı. tamamen tepkilerden dolayı. Dediğim gibi hiç bi kaleci gençken hatasız oynamamıştır, sen ufuğu hiç bi sezon boyunca oynattınmı kalende? oynatmadın.. ozaman o adamdan panterimsi bişey olmasını bekleme. Ben ufuğu izlemiş biri olarak konuşuyorum manisadayken yani, umarsızcaz yorum yapmak yerine bence biraz daha düşünmek lazım. (cech örneği medya gazıyla alakalıydı olay çarpıtılmasın, medyanın gazıyla büyüyor çoğu zaman kaleci hataları)

Fazla havaya girdiler, tarihlerinde ilk defa bir kac yildiz aldilar hemen dunya takimi oldurlar :D Bilmeyen Harlem Globetrotters zanneder, ne mal takim su BJK pazar aksama ayvayi yediler benden soylemesi....Kartal Gol Gol Gol derken :D

yaw nasıl tepki olmadı ? yönetim korkudan gitti zapata denen çapsızı aldı. tamamen tepkilerden dolayı. Dediğim gibi hiç bi kaleci gençken hatasız oynamamıştır, sen ufuğu hiç bi sezon boyunca oynattınmı kalende? oynatmadın.. ozaman o adamdan panterimsi bişey olmasını bekleme. Ben ufuğu izlemiş biri olarak konuşuyorum manisadayken yani, umarsızcaz yorum yapmak yerine bence biraz daha düşünmek lazım. (cech örneği medya gazıyla alakalıydı olay çarpıtılmasın, medyanın gazıyla büyüyor çoğu zaman kaleci hataları)

Yahu adam oynadigi maclarda olumlu hic bir sey yapamamis, olumsuz ama hemen hemen her macta yapmis, yönetim nasil güvensin adama, taraftar nasil sabredsin Ufuga eger adam olumlu hicbir hafreket yapmiyorsa?

Yönetim nasil aciklasin bunu taraftara?

Taraftar nasil tepki göstermesin eger adam sezonun en önemli 2-3 mactan biri olan macta kendi kalesine 2 gol atiyorsa?

Ufuk birseyler yapmali ki bizden de, yönetimden de destegi alsin.

Hicbirsey yapmadigi halde bu destegi vermistik, hem biz hem yönetim ama adam bunun icine etti, merci dedi, benden birsey olmaz dedi. Malesef ama bu böyle.

Degerlendirseydi sansini iste, Aykuttan, Zapatadan formayi alamiyorsa, ne zaman alacak?

Degerlendirseydi derken bursa macinda 3 puan kazandirsaydi demiyorum, sadece kendi hatasiyla 2 gol yedirtmeseydi takima, kalede hala Ufuk oyniyor olurdu, Zapatanin yerine.

Bak simdi güzel özetledim, "begen" tusuna basarsin umarim.

Yalnız şunu söyleyeyim, 45 dakika izlediğim Kiev hakikaten kötü bir takım, aynı Rangers gibi. Diğer 3 golüde duran toptan atmışlar zaten. Türk futbolunun hali içler acısı...

Yahu adam oynadigi maclarda olumlu hic bir sey yapamamis, olumsuz ama hemen hemen her macta yapmis, yönetim nasil güvensin adama, taraftar nasil sabredsin Ufuga eger adam olumlu hicbir hafreket yapmiyorsa?

Yönetim nasil aciklasin bunu taraftara?

Taraftar nasil tepki göstermesin eger adam sezonun en önemli 2-3 mactan biri olan macta kendi kalesine 2 gol atiyorsa?

Ufuk birseyler yapmali ki bizden de, yönetimden de destegi alsin.

Hicbirsey yapmadigi halde bu destegi vermistik, hem biz hem yönetim ama adam bunun icine etti, merci dedi, benden birsey olmaz dedi. Malesef ama bu böyle.

Degerlendirseydi sansini iste, Aykuttan, Zapatadan formayi alamiyorsa, ne zaman alacak?

Degerlendirseydi derken bursa macinda 3 puan kazandirsaydi demiyorum, sadece kendi hatasiyla 2 gol yedirtmeseydi takima, kalede hala Ufuk oyniyor olurdu, Zapatanin yerine.

Bak simdi güzel özetledim, "begen" tusuna basarsin umarim.

Zapata bile fazla size (bize) :) Demek istediğimi anlatamadım galiba.. her neyse iyi geceler..

not: bu yönetimden çok para verip kaleci almasını bekleme öyle yada böyle elimizde kumaşı iyi olan kalecilere sabredilmesi şart, yoksa beleş kalecilerin bi kurtarış bile yapamadan 10 maçta 20 gol yemesini seyredersin.

Zapata bile fazla size (bize) :) Demek istediğimi anlatamadım galiba.. her neyse iyi geceler..

not: bu yönetimden çok para verip kaleci almasını bekleme öyle yada böyle elimizde kumaşı iyi olan kalecilere sabredilmesi şart, yoksa beleş kalecilerin bi kurtarış bile yapamadan 10 maçta 20 gol yemesini seyredersin.

Aykut iyidir, iyi.

Yeterki ufuk bir daha o kaleye gecmesin.

Zapata, Aykut, Emirhan, Alihan farketmez ama no Ufuk artik.

Furkan senin düsüncelerine saygi duydugumu söyledikten sonra, yaslanmaya gidiyorum, iyi geceler herkese.

Ama Ufuk, bitti, gitti Ufuk artik bitti, yok Ufuk diye biri Galatasarayda. Vardi ama artik yok. Vardi demekte yanlis aslinda, cünkü hic yoktu.

ya arkadas su ufugu övüp övüp durmayın. ondan kaleci degil. manavda karpuzcu yapmam onu.

Aykut iyidir, iyi.

Yeterki ufuk bir daha o kaleye gecmesin.

Zapata, Aykut, Emirhan, Alihan farketmez ama no Ufuk artik.

Furkan senin düsüncelerine saygi duydugumu söyledikten sonra, yaslanmaya gidiyorum, iyi geceler herkese.

Ama Ufuk, bitti, gitti Ufuk artik bitti, yok Ufuk diye biri Galatasarayda. Vardi ama artik yok. Vardi demekte yanlis aslinda, cünkü hic yoktu.

Salman kardeş bende saygı duyarım bişey demem ama aykut 7 8 yıldır bu kulüpte unutma.

pancu bizim kalecilerden daha iyi kalecilik yapar. sene sonunda sinan bolat alınsın yedegide emirhan olsun..

bence aris kolay bırakmıcaktır hele ki 1 gol atarsa kapanıp üstüne yatabiliir 1-1 bitebilir maç.

city gelirse işimiz zorlaşır yunan takımını inönüde gole boğarız

:D

Cevap: AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-3 D.Kiev | 17 Şubat | 1.Yarı | Star TV

andriyshevchenkodynamo.jpg

Macin adami :tiphat:

1 Gol 1 Asist :tiphat:

article-1210411-063E9457000005DC-900_306x423.jpg

Sheva sever Istanbul'u.

Cenk olsa tamam derim ama Hakan bugece Sheva'dan en az birtane yer gibi geliyor bana. :asd:

2005 senesinde Servet bu adami gol krali yaptiydi. :asd:

Serdar Özkan gibi biri bile bunlara karsi sov yapti, gerisini sen düsün. :asd:

Sheva bu, ölüsü bile yeter. Güzel asist yapti.

Andriy-Shevchenko--001.jpg

Hepimiz Sheva'yiz !

Sheva gol gol gol

Kiev atti 1-2

Shevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ben size dedim beyler. Bu adamin ölüsü bile yeter.

Sheva farki. :happynew:

andriyshevchenkodynamo.jpg

Macin adami :tiphat:

andriy-shevchenko-chelsea.jpg

Ölüsü bile yetti.

Macin özeti budur. :D

Sheva :bid:

Üst Alt