Alanyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Galatasaray XI: Muslera, Sabri, Semih, Hakan, Carole, de Jong, Selçuk, Yasin, Bruma, Sneijder, Eren.
Yedekler: Cenk, Hamit, Linnes, Chedjou, Berk İsmail, Josue, Cavanda.

1491567.jpg

bir kafa da LINNESe cakmistir

Yedekler cöp ya, kimse etki edemez skora.

Degisiklik yapmamasini artik anlayabiliyorum acikcasi.

Bu 2. yari Kolbeinn ve Sinan Gümüs ile fln degisebilir biraz.

Semih-Hakan ikilisi agir CÖP

Yani iyi oynarsın sürekli bu 11 le devam edersin tamam tamamda oyun namına bir kıvılcım bile yok ama herif hala bu 11 le cıkıyo

Yani iyi oynarsın sürekli bu 11 le devam edersin tamam tamamda oyun namına bir kıvılcım bile yok ama herif hala bu 11 le cıkıyo

Abi yedekleri görmüyorsun galiba? Yapabileceği en büyük değişiklik Linnes-Sabri olur başka nasıl bir 11'le çıkmasını bekliyorsun anlamadım. Hadi bi de Chedjou-Semih değişebilirdi. Ki sanki değişse sahadaki oyun sınıf atlayacak.

Böyle bomboş argümanlarla hocaya bok atan bir sürü taraftar var ne yazık ki.

Abi yedekleri görmüyorsun galiba? Yapabileceği en büyük değişiklik Linnes-Sabri olur başka nasıl bir 11'le çıkmasını bekliyorsun anlamadım. Hadi bi de Chedjou-Semih değişebilirdi. Ki sanki değişse sahadaki oyun sınıf atlayacak.

Böyle bomboş argümanlarla hocaya bok atan bir sürü taraftar var ne yazık ki.

podolski-tolga-serdar gibi 3 tane ilk 11 oyuncumuz yok. üstelik sinan ve sightorsson gibi alternatif olmasini bekledigimiz adam da yok.

kadronun ici gercekten bos. bu les oyunla bu puanda olmamiz ligin rezilligini gösteriyor bence.

ha rikinin de sucu var ama kadromuzu iyi bulmuyorum.

Sonra Riekerink gitsin diyorsunuz bu malzemeyle devreyi liderin 3 puan gerisinde (kazanırsak) kapatmak bile mucize.
m
Malzemeye bakalım:
Josue, Cavanda, Eren, De Jong.

Bunları ben almadım, Riekerink aldı. "Yok yönetim aldı" diyecek olursan da Riekerink ağırlığını koyup kendi istediği oyuncuları aldırsaymış. 4 kişi saydım, 4 doğru oyuncu bu takımı baya değiştirebilirdi.

m
Malzemeye bakalım:
Josue, Cavanda, Eren, De Jong.

Bunları ben almadım, Riekerink aldı. "Yok yönetim aldı" diyecek olursan da Riekerink ağırlığını koyup kendi istediği oyuncuları aldırsaymış. 4 kişi saydım, 4 doğru oyuncu bu takımı baya değiştirebilirdi.
s
Buna kendin inanmiyorsun heralde.

Sana kariyerin en iyi teklifi gelecek, sen daha baslamadan dayilanip bunlari istemiyorum, sunlari istiyorum diyeceksin? Adamin kredisi yok bir kere. Kendi istedigi oyunculari aldiramaz.

Hayal bunlar. Herkes ayni sekilde aldiramazdi o durumda.

Berk ismail içerdeki maçlarda 20 dakika oynamalı ama riekerink oldugu için 90+3 de bir değişiklik yapıp kapatırız maçı

Üst Alt