Albayrak: "Lauro transferini doğruladı"


Cevap: Albayrak:Avrupa'dan önemli bir kaleci aldıkBahsedilen kalecinin ismi Lauro Laura değil.Lauro Avrupadan değil,genç değil.Albayrak ne dediğini bilmiyor vallahi.
 
Cevap: Albayrak:Avrupa'dan önemli bir kaleci aldıkLauro ise yönetim profesyonel olmadığını kanıtladı . Lauro değisede yine aynı, aptal adamları gedirsen öyle olur. Piyasadan haberi yok, bir b.k bildikleri yok.Nerde calzadas ve kenyon ... ?
 
Cevap: Albayrak:Avrupa'dan önemli bir kaleci aldıkbu arada kenyon celzedamı ne onlara noldu ya ne zaman başlıcaklar göreve offff.
 
Cevap: Albayrak:"Avrupa'dan önemli bir kaleci aldık"30 yaşındaki adamı bu saatten sonra neyini geliştirecez bilmiyorum, ertem şener bile lafı geçirmiş, dünyaca ünlü yıldız dediniz taraftar şaşkın diyor, albayrak geliştireceğiz diyor..ağlasakmı, gülsekmi..
 
Cevap: Albayrak:"Avrupa'dan önemli bir kaleci aldık"Beni de alın Abdürrahim abi Galatasaray'a.

Hem ucuzum , hem gelişime açıgım, hemde Lauro dan daha yakınım Avrupa'ya... (Adana) :D
 
Cevap: Albayrak:"Avrupa'dan önemli bir kaleci aldık"Benim bildiğim yetiştirmek için 18-22 yaş arası transfer yapılır. Adam 30 yaşında yetiştirmek için almışız. Gerçekten ilginç.Her zaman söylerim. Ne kadar para var transfer için? Atıyorum 30 ml. 4 tane adam al. Kaleci- önlibero - stoper- sağ açık. Her birine 7-8 mil. bonservis ver transferi kapat. Bu nedir Allah aşkına ya.
 
Cevap: Albayrak:"Avrupa'dan önemli bir kaleci aldık"Çok yazık...Kuşların bizle nasıl alay edeceğini düşünün...Buffon dedik,muslera dedik ...gelene bak :/ Bursa bile daha iyi kaleci aldı.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt