Albayrak: "Lauro transferini doğruladı" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Lauro transferini doğruladı"

Cevap: Albayrak: "Lauro transferini doğruladı"

yaziklar olsun yaziklar olsu ne heves biraktilar ne sevinc ne umud bir sezon daha iskence maclar seyir edecek sabrim kalmadi aysal baskan hep sabir demistim inanin demistim buguna kadar ama mal esef kos koca bir hayal kirikligi yasadim madam almaya gucun yok neden tvlerde dunyaca tanilmis bir kaleci alacagiz diyorsun bizide umitlandirioyrsun? lauro kim allah askina bumu dunyaca tanilmis kaleci aysal baskanin dunyasi bumu ? cok sinirliyim yazarken ellerim titriyor cok sovasim geldi nedir bu taraftarin cekti yillardir arkadas hep sabir ettik hep guvendik hep destek karsilignda cokmu sey istiyoruz ? boylemi dolduracaksin TT arenayi ha TT arnea derken onuda demirogrene verirsin cok failplay cenitlmen baskansinya valla iste fb ver benim icin bu dk den sonra hic fark etmez hayatan sogudum suanden itibaren.

"G.Sarayın transfer bütçesi ihtiyacı olduğu kadardır"

ÜNAL AYSAL!!!

Yapılan Transferler : 33 yaşında Urfaluji, 31 yaşında Laura, 17 yaşındaki Gurbetçi Okan...(Elmander, Selçuk ve Ceyhun bonservis bedeli ödenmeden transfer edilmiştir)

Teşekkürler Ünal Başkan..! Ya bütçemiz kısıtlı olsaydı???

Ünal Aysal Adnan Polattan çok daha kötü şuan itibariyle.

Elmander ve Selçuka Adnan polat döneminde anlaşılmış zaten, bunu Polat kendi açıkladı.

Aysal'ın transferleri Ujfaluji ve Laura şuanlık.Ujfaluji olayı başlı başına skandal 3'ünü alırım diye gidiyorsun eldeki işe yaramaz oyunucu sana kitliyolar gerisi yok.Tamamen prestij kaybı, yönetim beceriksizliği.

Transferler kampa yetişiyor diyorsun oda yalan.

Beni eleştirenlere 10 gün içinde görecek diyorsun 2. ligin 30 yaşında 2. kalecisi Laura geliyor.

Drogba,Reyes gibi adamlarla beklentiye sokuyorsun gelen adamlar Galatasarayda yedek olamayacak kalitede adamlar.

adam heralde internacionali ,internazionale sanıyor.

yuh be arkadaşım ya

Ünal Aysal Adnan Polattan çok daha kötü şuan itibariyle.

Elmander ve Selçuka Adnan polat döneminde anlaşılmış zaten, bunu Polat kendi açıkladı.

Aysal'ın transferleri Ujfaluji ve Laura şuanlık.Ujfaluji olayı başlı başına skandal 3'ünü alırım diye gidiyorsun eldeki işe yaramaz oyunucu sana kitliyolar gerisi yok.Tamamen prestij kaybı, yönetim beceriksizliği.

Transferler kampa yetişiyor diyorsun oda yalan.

Beni eleştirenlere 10 gün içinde görecek diyorsun 2. ligin 30 yaşında 2. kalecisi Laura geliyor.

Drogba,Reyes gibi adamlarla beklentiye sokuyorsun gelen adamlar Galatasarayda yedek olamayacak kalitede adamlar.

Adnan Polat'ın dediği lafların 10 lafından 10u yalan.Onun gibisi olmak imkansız.

Avrupa'dan yetenekli bir kaleci aldık demesi benim için en acı kısım oldu.

Yalanlasınlar, biz anlaştık desinler o zaman.Birşey denmiyorsa Polat haklıdır.

Laf mı yetiştirecek adam.Selçuk'un açıklaması var Terim ve Hasan Şaş sayesinde geldim diye.Polat döneminde ikisi de yoktu, Terim Polat'ı kaç kere reddetti.Selçuk bir nevi yalanladı zaten.

1 hafta demişti Ünal Başkan, 1 ay oldu....Dünyaca ünlü demişti, biz tanımıyorsak başkan ne yapsın!!!

Başkanın bu güne kadar söylediği en doğru söz; "Ben futboldan anlamam".

Nokta.

Tek kızdığım nokta şu, madem isimsiz ve orta derecede bir kaleci alcaktık, neden yabancı hakkımız ile dolduruyoruz ? Serdar gibi bir adam alınamaz mıydı hatta Sinan Bolat bile alınabilirdi. En azından defansın ortasında bir fazla yabancı oynatabilirdik.

31 yaşında, brezilyada kıytırık bir takımın 3.kalecisi, 2 senedir 7 maça çıkmış ve genç yetenek bravo size.....

Tafferele güvenecekmisiz.ben futbolculara ve kaleciye güvenmek istiyorum,td ve yardimcilarina deyil. F.Terim geldiyse Sarpa güvenmek zorundamiyim?

beyler bosuna üzülmeyin.

Abdülrahim albayrakin hakkinda konustugu tüm transferler olumsuz sekilde sonuclandi yani gelmedi :)

Üst Alt