Albayrak: "Modeste transferinden vazgeçtik ama forvet kesin alacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Modeste transferinden vazgeçtik ama forvet kesin alacağız"

Ben bu yönetimi pek de beğenmiyorum ama bence bu sebepten suçlamak çok doğru değil.

Bu iş para işi olsa zaten adamı alırdık. Kontrat durumu sıkıntılıysa başlarına bela almak istememişlerdir.

Bu adam başka yere gidip sorunsuz oynayabilir mi ? Oynayabilir elbette. Ama tersi de olabilir. Sene ortasında kucağımızda bomba bulma durumu da var.

Bu noktadan bakınca kararı anlayabiliyorum. Ama yönetim asıl sınavı bu noktadan sonra panik yapmadan ama hızlı hareket ederek doğru adamı seçip seçememe noktasında verecek. Alternatif varsa ne ala ama yoksa çok fena çuvallarız.

Buna eyvallah bunda problem yok.Bu adamın durumu en baştan beri belli.O zaman hiç ilgilenmeyecektin.

Doğru onu diyorum zaten süreç devam ederken oyuncu ile görüşülmüştür , belki anlaşılmıştır ama kulübü ile durum karışık devam etmiştir bu transfer dönemi yetişmiyeceği belli olduğu için vazgeçilmiştir.

En başta olacak bir durum bu.Adamın ayrılış şekli belli.Daha adamla masaya oturmadan,ücret vb. konuşulmadan düşünülmeden düşünmen gereken bir mevzu bu.Şu yapılan bence acemilik kokmuyor değil.Belli ki Albayrak bu transfere bakmıyor,ya da sonradan müdahil oldu.

En başta olacak bir durum bu.Adamın ayrılış şekli belli.Daha adamla masaya oturmadan,ücret vb. konuşulmadan düşünülmeden düşünmen gereken bir mevzu bu.Şu yapılan bence acemilik kokmuyor değil.Belli ki Albayrak bu transfere bakmıyor,ya da sonradan müdahil oldu.

yahu neden ilgilenilmesin aynı şeyi drogba'da yaptık getirdik burda durum iyi gitmemiştir olmamıştır , 16 m piyasa değeri olan topçu sonuçta fırsat aranması çok normal sadece şu önemli tek ağırlık buraya mı verildi ?

Yahu madem böyle bir sorun vardıda ne diye 1 haftadır bu adamla vakit geçirdiniz piyasada başka adam mı yoktu

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yahu neden ilgilenilmesin aynı şeyi drogba'da yaptık getirdik burda durum iyi gitmemiştir olmamıştır , 16 m piyasa değeri olan topçu sonuçta fırsat aranması çok normal sadece şu önemli tek ağırlık buraya mı verildi ?

Parasından dolayı demiyor,riskli diyor bak sen hala anlamamışın olayı.Riskli olduğu adamla masaya oturduktan 1 hafta sonra,transferin bitimine 3 gün kala mı aklına geldi?

Üst Alt