Albayrak: "Modeste transferinden vazgeçtik ama forvet kesin alacağız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Modeste transferinden vazgeçtik ama forvet kesin alacağız"

bir isi beceremiosun Albayrak.

anca ananin liginden copleri topla takima
sahte cimbomlu, bu albayrak derken önce agizini calkala ismini zikrederken, abdürrahim albayrakda has galatasaraylidir ayrica en az fatih terim kadar degerlidir, hemen hemen her sampiyonlugumuzada sahit olmustur yönetici olarak, eminim sende imparatora burun kiviranlardandin!!!

Herifi tanıdığımdan değil, form durumunu da bilmiyorum ama 2 tane videosunu izlediğin zaman bile çok kendini belli eden bir adam Modeste, o yüzden büyük fırsatı kaçırmışız yazık oldu. Herifin her özelliği en az 7/10'dir herhalde, böyle komple bir adamla neler yapardık hayali bile güzeldi. Şimdi muhtemelen vasat biri gelecek ve yine bir şeyler eksik kalacak.

Geçen sezon lig için bile yetersiz ve kötü dediğimiz stoper pozisyonundan bu sezon 3 oyuncu gitti (Denayer, Koray, Hakan Balta). Bu sezon Şampiyonlar Ligi de oynayacağız üstelik ve 28 Ağustos itibariyle kimse alınmadı. Almasak olur mu diye konuşulmaya başlandı hatta. Çılgınç bir durum..

Parasından dolayı demiyor,riskli diyor bak sen hala anlamamışın olayı.Riskli olduğu adamla masaya oturduktan 1 hafta sonra,transferin bitimine 3 gün kala mı aklına geldi?

Parayı niye karıştıyorsun yahu 2 haftadır uğraşılıyordur ama istenen seviyeye gelmemiştir durum risk oranı düşmemiştir , riskli olduğu zaten belliydi ama ilgilenilmesi yanlış değil o risk 2 haftada ortadan kalkabilirdi.

Risk.nedir beyler
Hukuk bilgim cok.yok ama bu adam ya usulsüz feshetmiştir ya da usulüne uygun. Ortasi var mi bu isin.anlamadim

Risk.nedir beyler
Hukuk bilgim cok.yok ama bu adam ya usulsüz feshetmiştir ya da usulüne uygun. Ortasi var mi bu isin.anlamadim

Risk Çin kulübünün haklı çıkması ve bizim Modesteye lisans çıkaramamamız. Birde yamyam menejeri imza parasını peşin istiyorsa bu da bir risk teşkil edebilir.

Bence bu iş mantıklı bir sözleşmeyle çözülebilirdi Çin kulübü haklı çıkarsa ödeme yapılmayacağıyla ilgili maddeler koyarak ama lisanstan korkuyorlar sanırım.

Üst Alt