Alberto Bartali | Kondisyoner

Enes Dalmış

10 Numara!
Gerçekten bu adam sadece devre arası kampı için mi gelmişti acaba antrenman fotoğraflarında filan da görünmüyor

Bu takımın hali ne böyle ?

Mustafa Yücel

Parçalı Üye
600 pas yaptigimiz, oyunun büyük bir bölümünün yavaş tempoda geçtigi bir maçta takımının 111 kmyi asmasi da gerçekten sevindirici bir gelişme.

Doğukan Bayar

Tecrübeli Üye
Hemde Diagneye ragmen.En fazla 8 falan kosmustur o

Onur Yücel

Aslan Üye
sene başında gelseydi şimdi ligin lideriydik. Hoca ciddi bir hata yaptı Yasin denen kişiye güvenerek.

Onur Adıbelli

Aslan Üye
Ben herhalde gitmiştir dedim. Antrenman fotolarında hiç görünmüyordu çünkü. Fakat Reis tam bir istihbarat ajanı çıktı. Yabancı topraklarda resmi olarak aslında hiç varolmayıp ulusumuz için tehdit oluşturan kişileri bizim ruhumuz duymadan ortadan kaldırıyor. Selçuk'u toparlayan adam bize 1 aylık bi program verse Rambo'ya döneriz herhalde.

Enes Dalmış

10 Numara!
Normalde koşu mesafelerine çok takılan birisi değilim ama Avrupa arenasında bizden daha büyük bütçeler ile mücadele eden takımların karşısında durabilmemiz için bu koşu mesafelerini yukarı çekmemiz gerekiyor

Onlar 110 km koşuyorsa bizim 120 km koşmamız gerekiyor ki aradaki kalite farkını kapatabilelim ...

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
boş koşmakla olmaz bu işler fizik gücün de yüksek olması lazım. misal selçuk dün sırtı kime dayasa attı kendini. ülkede mal hakemler sayesinde faulleri alıyor ama avrupalı dinlemez bunu. örnek alınması gereken varsa ndiaye ve belhandayı rahatlıkla verebiliriz. düşmekten çok ayakta kalmayı tercih ediyor bu ikili. sebebi de kondisyonları kadar fizik güçlerinin yerinde olması.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
cehalet en büyük sorundur ve bu cehalet heryere sirayet etmişdir.. bu herifi devre arası getirip fayda uman hoca ve bundan sevinç duyan taraftar zaten başdan kayıp etmişdir.
Al bunu Print Yap ve duvara asmanı öneriyorum. Hemen üstünede şunu yaz

" Büyük lokma ye ama büyük söz söyleme!"

tapatalk_1550500815697.jpeg

Şerafettin Şerifoğlu

Parçalı Üye
Al bunu Print Yap ve duvara asmanı öneriyorum. Hemen üstünede şunu yaz

" Büyük lokma ye ama büyük söz söyleme!"

Ekli dosyayı görüntüle 41991
benifica macında neredeydi bu çok koşanlar acaba ?? ben söyleyeyimmi nal topluyordu .. size cevaba gerek yok lakin benim iddiam performans artışı olmaz değildi,benim iddiam yaz dönemi hakiki bir çalışma ile gercek performans ortaya cıkar ve kış dönemi arada bunun mümkün olmadığını,kazancın limitli olduğu idi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fatih Hacı

Taçsız Kral
benifica macında neredeydi bu çok koşanlar acaba ?? ben söyleyeyimmi nal topluyordu .. size cevaba gerek yok lakin benim iddiam performans artışı olmaz değildi,benim iddiam yaz dönemi hakiki bir çalışma ile gercek performans ortaya cıkar ve kış dönemi arada bunun mümkün olmadığını,kazancın limitli olduğu idi .
Net kondüsyon çalışması devre arasında etkili olmaz dedin sen. Görüldüğü gibi işe yaramış kondisyon yükleme çakışması. Sonra kıvırmaya çalışıyorsun işte.

Millete cahil demen ayrıca ceza gerektiren bir durum ama çok zeki olduğun için herhalde bunu bilmiyordun.

Onur Adıbelli

Aslan Üye
Arkadaşlar yapmayın etmeyin yahu. İsmi Şerefettin, Soyadı Şerifoğlu olan; çiftleşen kedileri avatar yapan muhtemelen küme düşmeme mücadelesi veren eziklik kompleksine sahip bir FB'liyle ciddi ciddi tartışıyorsunuz. Siz de az çılgın değilsiniz ha. :)

Ben engelleyeli haftalar oluyor. Size de tavsiye derim.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Arkadaşlar yapmayın etmeyin yahu. İsmi Şerefettin, Soyadı Şerifoğlu olan; çiftleşen kedileri avatar yapan muhtemelen küme düşmeme mücadelesi veren eziklik kompleksine sahip bir FB'liyle ciddi ciddi tartışıyorsunuz. Siz de az çılgın değilsiniz ha. :)

Ben engelleyeli haftalar oluyor. Size de tavsiye derim.
Bende'de engelli bayadır ama şu kondisyon işinde bilmiş tavırlarına uyuz olduğum için ve hazır yayıncı kuruluşdan güncel veriler geldiği için önüne servis etme zorunluğu hissettim maalesef :(

Şerafettin Şerifoğlu

Parçalı Üye
Yazdıklarımı ortada . Yazdıklarımı okuyup anlayamayan cahildir,devre arası kondisyon yaz dönemi gibi son haddine getirilebilir diyen cahildir,benim sözüm yazılı duruyor silmedim, ayrıca kuyruk acısı ile beni fenerli ilan edenlerin esas kendileri ezik fenerbahcelidir.

Şerafettin Şerifoğlu

Parçalı Üye
Net kondüsyon çalışması devre arasında etkili olmaz dedin sen. Görüldüğü gibi işe yaramış kondisyon yükleme çakışması. Sonra kıvırmaya çalışıyorsun işte.

Millete cahil demen ayrıca ceza gerektiren bir durum ama çok zeki olduğun için herhalde bunu bilmiyordun.
Sen önce benim yazdıklarımı iyi oku ondan sonra kimin kıvırdığını konusalım

Üst Alt