# Alessandro Nesta


Yeni sezonda takımı büyük ölçüde değiştirmeyi planlayan G.Saray, İtalyanlar'ın dünyaca ünlü savunma oyuncusu Alessandro Nesta'yı transfer listesine aldı.Yönetimin, Milan'la sözleşmesi 30 Haziran'da bitecek olan 34 yaşındaki tecrübeli stopere, menajeri Alessandro Moggi aracılığıyla 2 yıllık teklif yaptığı öğrenildi.Sarı-kırmızılıların, ünlü yıldıza yıllık 2.1 milyon euro önerdiği, vergiler düşüldükten sonra Nesta'nın eline 1.8 milyon euro net ücret geçeceği belirtildi.Cimbom, Nesta ile defansta yıllardır süren sıkıntıyı çözmeyi planlıyor. Araplar ve Amerika da istiyor Alessandro Nesta, geçtiğimiz ay henüz Milan'dan yeni bir teklif almadığını açıklamıştı.Arap ülkelerinin yanı sıra Amerika'dan cazip öneriler gelen yıldızın Türkiye'de oynamaya sıcak baktığı ifade ediliyor. 2002'den beri Milan'da forma giyen efsane oyuncu, 199 maçta 6 gol attı. İtalya Milli Takımı'nda da 78 defa görev alan Nesta, dünyanın en iyi savunma oyuncuları arasında gösteriliyor.UEFA'nın defalarca "Avrupa'da Yılın Onbiri"ne seçtiği Nesta için görüşmeleri Adnan Sezgin yürütüyor.DÜNYA STARI GALATASARAY A GELİYOR!..
 
Cevap: # Alessandro NestaBir iki sene bu tarz futbolcular alıp bir yükseliş yakalamalıyız.Lig şampiyonluğu ve CL katılımı lazım bize bu da Drogba,Nesta gibi futbolcularla mümkün.Stancu'yla Culio'yla olacak iş değil.Bu haldeyken gelecek planı yapılmaz.İki sene gelsin,o yıllık ücreti aşağı çekip paşa paşa oynasın.
 
Cevap: # Alessandro NestaMaldini 40 yaşına kadar zorlanmadan oynamıştı. Nesta da 2-3 sene oynayabilir. Nestanın 34 yaşındaki hali bizim Serveti top diye oynar. Gelirken yanında Pirlo yada Gattuso yu da getirirse gelsin :D
 
Cevap: # Alessandro NestaBir iki sene bu tarz futbolcular alıp bir yükseliş yakalamalıyız.Lig şampiyonluğu ve CL katılımı lazım bize bu da Drogba,Nesta gibi futbolcularla mümkün.Stancu'yla Culio'yla olacak iş değil.Bu haldeyken gelecek planı yapılmaz.İki sene gelsin,o yıllık ücreti aşağı çekip paşa paşa oynasın..
 
Cevap: # Alessandro Nestaİlgilendiğmizi adamlara bak 33,34,35 yaşlarında,Takımı yerliler ile gençleştirip bunları abilik yapmak üzere alacaklarsa alsınlar..Yoksa bu tür oyuncualr hemen hemen hepsi para için gelir..
 
Cevap: # Alessandro Nestagelsin gelsin semihede öğretir bişeyler.Servete bile öğretir.Hatta gökhanada öğretsinde adam olsun:D
 
Cevap: # Alessandro NestaNeill 33 yaşında kalsın deniliyor(Bende kalmasını istiyorum) ama 34 yaşındaki Nesta'ya burun kıvrılıyor.
 
Cevap: # Alessandro NestaBelirli noktalara bu tür tecrübeli oyuncular alınabilir..ama dediğim gibi,diğerleri genç oyuncular olacak.Mesela abdullah avcı güzel işler yapabilir..Günü değil artık geleceğimizi kurtarmamız lazım..Anadolu takımları iyi transferler yapmaya başladı..
 
Cevap: # Alessandro NestaUEFA'nın defalarca "Avrupa'da Yılın Onbiri"ne seçtiği Nesta için görüşmeleri Adnan Sezgin yürütüyor.:D :D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt