# Alessandro Nesta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alessandro Nesta

Cevap: # Alessandro Nesta

Hayirdir bu sefer Besiktas´a mi özendi Adnan Polat? Bütün dedeleri bize toplayacak herhalde. Besiktas´in tarihi rezilligini yasamaya hic niyetim yok. Nesta´ya gerek de yok. En karsi oldugum sey, 33-34 yasindaki futbolcularin transfer edilmesidir. Tek istisna Drogba olur benim icin :)

nesta bize gelse 2 sene stoper sıkıntısı çekmeyiz.ben gelmesinden yanayım.22 yaşındaki emreden ne gördük ki 34 yaşındaki nestanın yaşına takılıyor millet?her sene genç oyuncu keşfedip dünya para kazanıyorz,bu sefer de olmayı versin

gelicekse gelsin ama adama sorarlar 32 yaşındaki lucas neill'i yaşlı diye niye yollamaya çalışıyorsun sözleşme yapmaktan kaçıyorsun adam müthiş stoper fenere kaptırırsak lugano neill ikilisi gol yedirmez takıma

Nestanın yaşını beğenmeyenler aynı yaşta ve onun 20 gömlek altındaki neill la sözleşme uzatılsın diyor.Çok ilginç

Nesta'nın 34 yaşında olması, onun İtalya'nın en iyi stoperlerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmez.

Leverkusen 35 yasindaki Hypiä'yi aldi adam tas gibi oynuyor 2 yildir. Nesta rahat oynar bizde. 2 senelik anlasma süper olur. Yönetim Neill ile anlasmazsa biraksin bu isi zaten.

Sorunu sedece yaşa indirgeyip konuşmak biraz boş oluyor.Nesta tabi ki oynadığı zaman kusursuz oynar ve inanılmaz katkı sağlar ama bu yaşta ve sürekli sakatlanan birinden bahsettiğimizi unutmamak gerek.Nesta-neill karşılaştırmasını yaparken sezonda oynadığı maç sayısınıda göz önüne almak gerekir.neille güvenip sezona başlayabilirsin ama nesta da aynı şey sözkonusu değil.aynı kewell,ayhan hatta baros ta olduğu gibi.Ha neill kalıcak ve Nesta gelicek derlerse ne ala.nesanın yerine güvenebileceğimiz biri olursa kim istemeyebilir ki nestayı.

Nesta bu ya, istememek olur mu? Sakatlanmasa Terry meri falan hikayeydi. Servet oynayacagına Nestanın kramponları oynasın daha fazla yarar saglar.

Lucas Neill'e nesta'nın 1000 gömlek altı diyenlerle tartışmaya girmem bile en az nesta kadar kaliteli bir adam nesta'yı eski nesta sanıyorsunuz sanırım italya milli takımında yedirdiği golleri milanda yedirdiği golleri görseniz böyle konuşmazsınız katkısı olurmu olur ama neill'i tercih ederim

Bir zamanlar mevkii'sinin en iyi oyuncusu olan futbolcuların peşinde düşmüşüz. Yaşasın Ednan's Vizyonu..

Nesta-Neill ikilisi mükemmel ötesi bir ikili olur yalnız. Hakan Balta'nın yaptığı hatalar bile gol yedirtmez yani, o derece.

Üst Alt