# Alessandro Nesta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alessandro Nesta

Cevap: # Alessandro Nesta

Başkan genç isimler almak istediğini söylemişti Trt 3'te ki programda. Ömer Toprak gelse keşke. Semihle uzun yıllar oynayabilirler.

Gelsin,ne zararı var ki,hem Ayhan'ın jubile mevkisi boşaldı :D Sürekli oynayacağım demezse tecrübesiyle faydalı olur.

Geçen yaz gündeme geldiğinde yaşlı diye Pirlo´yu da istemeyenler vardı.O Pirlo Juve´yi şampiyonluğa götürdü bu sene,hatırlatayım dedim.

aslinda 1 sezon neden olmasin?

Tomas Ujfalusi ile rotasyonda

Semih icin inanilmaz bir deneyim olur! hatta cogu genc oyuncularimiz bu isimlerle calismasi futbol anlayisini görmek cok buyuk katkilarda bulunur!

uygun bir rakkama 1 sezon icin kabul (rotasyonda kullanilir)

1 seneliğine gelsin, taş gibi oynar. Şampiyonlar Ligi için şart bu tarz adamlar. Semihe de yardımcı olur.

beyler, Nesta kendi ağızıyla '' Avrupa futbolu beim için bitti, vücudum kaldırmıyor, sahada ölmek istemiyorum'' dedi.. hemde birkaç defa.. Avrupa takımına gideceğini zannetmiyorum.

1 sene üst düze futbol oynar çok rahat. CL'da böyle tecrubeli oyunculara ihtiyacımız olacak. Bence alınırsa iyi iş yapmış oluruz, tabi yıllık ücreti çok uçuk olmamalı.

Nesta 36 yaşında bile olsa bu ligin açık ara en iyi stoperi.Dünyada en iyi savunmacı seçilen çocukluğumda en sevdiğim stoper Nestaya hayır demem

Kaç yasında olduğu umrumda bile değil.

Bu sezonki performansının ne olduğundan tam olarak haberdar değilim, eğer ki iyi seviyedeyse gelsin derim.

Ancak gecen sezon toplam 17 lig, 7 sampiyonlar ligi macında oynamıs sadece, cok fazla sayılmaz.

5 defa da sakatlanmıs sezon icerisinde.

iclerinde samp. ligine giden bi biz variz. iyi de para verirsek gelir.. ama gerekli mi? bence degil zaten yabanci kontenjani sorun stopere yabanciya gerek yok ujfa varken

Üst Alt