alex de souza - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alex de souza

Cevap: Alex de souza

Böyle istatistiklerle olacak iş değil bu karşılaştırma. Hagi Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanmasında başrol oyuncusudur. Alex'li Fener'in en büyük başarısı CL'de çeyrek finaldir ki Hagi 35 yaşındayken takımını CL'de çeyrek final oynatmıştır.

Alex mahalle ligi efsanesidir. İyi futbolcudur. Hem de çok iyi futbolcudur. Fakat o kadardır.

Kısaca Hagi olanca kariyeriyle ve Türk futbolunda ivmeye sebep olan takımın başrolünü oynamasıyla gelmiş geçmiş en büyük yabancı futbolcudur.

Alex forvettir. Adamın maç içinde durduğu yere attığı gollere bakın allahınızı severseniz. Hagi orta sahadan çakardı, alex forvet gibi sürekli içerde. Gibisi yok ya. Kıyaslayacaksanız Hakan Şükürle kıyaslayın istatistiğini. Hagi'yi izlemediğin çok bariz, 94 dünya kupasında romanyayı nasıl yarı finale tek başına taşıdığını görseydin bunları konuşamazdın. Ayrıca alex forvet kafanıza sokun artık bunu.

Alex forvettir. Adamın maç içinde durduğu yere attığı gollere bakın allahınızı severseniz. Hagi orta sahadan çakardı, alex forvet gibi sürekli içerde. Gibisi yok ya. Kıyaslayacaksanız Hakan Şükürle kıyaslayın istatistiğini. Hagi'yi izlemediğin çok bariz, 94 dünya kupasında romanyayı nasıl yarı finale tek başına taşıdığını görseydin bunları konuşamazdın. Ayrıca alex forvet kafanıza sokun artık bunu.

bu dediğin daha kötü alex madem forvet futbolcusu ki değil ama hagiye göre daha fazla asist yapmış

bu dediğin daha kötü alex madem forvet futbolcusu ki değil ama hagiye göre daha fazla asist yapmış

Senin bu dediğin daha kötü.

Siz Alex'in eline bakıyorsunuz. Yani siz bireysel becerilerle birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Baros gibi Alex'in ayağı kırılsa 2 ay oynamayacak hale gelse bitersiniz zaten :) Biz takım oyunu ile bir yerlere gelmeye çalışıyoruz.

sadece Hagi'nin Galatasaray'da ve Alex'in Fenerbahçe'de yaptığı işlere bakacak olursak tabiki Alex...

ama Alex'in sadece Fenerbahçe'de geçmişi var, Hagi'nin ise Barçada madridde, tüm dünya tanıyor...

amacım kesinlikle provokasyon değil eğer böyle bir sezgiye düşülürse ceza değil direk ihracımı verebilirsiniz ama bu tür şeyler inan çok basit söylemler ben kendi örneklerimle verdim seninde bu şekilde verebileceğin bir örnek varmıdır ?

"İstatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama asıl görülmesi gerekeni göstermez."

Alex forvettir. İstatistiğini kıyaslayacaksanız, Hakan Şükürle kıyaslayın. Oyununu kıyaslayacaksanız Hagi ile, :)yikes:). Ayrıca kariyerde carlos daha üstün denmiş, olabilir, lakin michel salgado da madrid de 10 sezon oynamıştır. Ama dünya futbolu onu hatılar mı? Sanmıyorum.

hala alex mi hagi mi diyolar..:D

haginin bir bakışı,bir el işareti,bir bağrışı,liderliği bize uefayı kazandırdı..

istatistiklere bakarsanız,bu kadar istatistik yapmış alexi hangi avrupa klubü istemiş bugüne kadar?

haginin kariyeri ise bırakın alexi bütün fenerbahceden daha fazladır..

Bencede,Hagi türkiyeye gelmis en iyi yabancı sonra Alex gelir.Oguz simdi sen bana diyebilirsin,Hagi kaç gol atmıs Alex kaç gol atmıs.Hagi o zamanlar Galatasarayın yarısı değildi.Suan Fenerbahcenin oyun sekli'Alex yoksa takımın yarısı yok'.Yani hersey Alexin üstüne kuruluyor takımda.Galatasarayda hep Haginin üstüne oynasaydı aşşagı yukarı Alexin gol sayısını asist sayısını yakalardı.

Ama sunu kabul edelimki Hagi'den sonra en iyisi Alex.

arkada kalmasın :p

hala alex mi hagi mi diyolar..:D

haginin bir bakışı,bir el işareti,bir bağrışı,liderliği bize uefayı kazandırdı..

istatistiklere bakarsanız,bu kadar istatistik yapmış alexi hangi avrupa klubü istemiş bugüne kadar?

haginin kariyeri ise bırakın alexi bütün fenerbahceden daha fazladır..

bunu yazımdada belirttim eğer hagi türkiyeye gelen en iyi futbolcuysa ve bunun sebebide kariyerinden dolayı ise

rc3>hagi*3

ama istatistiklerden dolayı ise ve bir takıma ne verdiğine bakacaksak

alex>hagi*2

Birincisi Haginin kariyeriyle istersen Roberto Carlosunkini karsilastiralim ve sana ozaman soralim hani butun fenerbahceden buyuktu diye...Ikincisi size Avrupa Kupasini kazandiranin sadece Hagi oldugunu soylemek onun arkasinda oynayan okan emre suat uclusune ve onlerindeki Hakan Sukure buyuk saygisizlik olur...Turkiye istatistiklerinin cok daha fazla oldugunu Alexte yukarda goruldugu gibi durust galatasaraylilarda itiraf ediyorlar...Sonuc olarak hagi en buyuk demek fanatiklikten oteye gidemiyor malesef...

Birincisi Haginin kariyeriyle istersen Roberto Carlosunkini karsilastiralim ve sana ozaman soralim hani butun fenerbahceden buyuktu diye...Ikincisi size Avrupa Kupasini kazandiranin sadece Hagi oldugunu soylemek onun arkasinda oynayan okan emre suat uclusune ve onlerindeki Hakan Sukure buyuk saygisizlik olur...Turkiye istatistiklerinin cok daha fazla oldugunu Alexte yukarda goruldugu gibi durust galatasaraylilarda itiraf ediyorlar...Sonuc olarak hagi en buyuk demek fanatiklikten oteye gidemiyor malesef...

benim demek istediğimde bu alex Fenerbahçelilerin,hagide Galatasaylıların efsanesidir ama hagi en büyük derseniz bende derimki

NEYE GÖRE...

eğer kıyaslamayı karpatların maradonası üzerinden yapacaksanız

ortega > hagi

İşte yazının tam şu kısmında beni güldürdün. Farklı bölgelerin oyuncularını birbiriyle kıyaslayarak acaip saçmalamışsın. Ona bakarsan kariyer olarak Taffarel Alex'den büyüktür. Forumda daha önce tartışıldığı için kendimi yorup, Hagi'nin Alex'ten daha büyük bir futbolcu olduğu gerçeğini tekrar yazmak istemiyorum. Forumu gez dolaş, biraz oku, anlarsın.

İşte yazının tam şu kısmında beni güldürdün. Farklı bölgelerin oyuncularını birbiriyle kıyaslayarak acaip saçmalamışsın. Ona bakarsan kariyer olarak Taffarel Alex'den büyüktür. Forumda daha önce tartışıldığı için kendimi yorup, Hagi'nin Alex'ten daha büyük bir futbolcu olduğu gerçeğini tekrar yazmak istemiyorum. Forumu gez dolaş, biraz oku, anlarsın.

ben ortega ile hagiyi kıyaslamadım sadece diyolarki hagi karpatların maradonasıydı bunu bir sebep olarak gösteriyolardı ama türkiyede oynayana ortega arjantinin maradonası olarak geldi türkiyeye

senin anladığın gibi bi kıyaslama değil sadece maradona üzerinden bir kıyaslamaydı

Üst Alt