alex de souza - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alex de souza

Cevap: Alex de souza

Hagi mi Alex mi? Tarihi sorudur Türk futbolunda. Asla da cevaplanamayacaktır. Ben karar veremiyorum ama bazı çelişkiler gördüm forumda yapmayalım bunları...

- Alex takımın yarısı oyun onun üzerine kurulu ondan bu istatistik deniyor, sonra Hagi'nin katkısı için müzeyi gezin deniyor. Sonra da Hagi sadece takımın parçasıydı deniyor... Ben anlamıyor siz ne diyor? :)

- Hagi Real'de Barcelona'da oynadı deniyor, o zaman Roberto Carlos da oynadı diyorlar. Roberto Carlos size ne verdi diyorlar sonra da... E Hagi oyun kurucuyken 30 yaşında gitti Barcelona'dan ki o zamanki Barcelona'da abartılacak bir takım değil. Kötü dönemleri.. Roberto Carlos Hagi'nin Galatasaraya gönderildiği yaşlarını Real Madrid'de hala banko oynayarak geçiriyordu. Geldi CL de Çeyrek final oynadı.

Birisi de İliç Alex demiş ki ona hiç bir lafım yok zaten Delgado'nun 4 Alex ettiği söylenen bir ülke de İliç de büyük olacaktır elbet Alex'den :)

İsteğim sadece tutarlı olunması... Eğer Alex takımın yarısı ondan öyle diyorsanız Hagi UEFA'yı aldırdı demek komik oluyor... Önce karar verelim Hagi UEFA'yı aldırdı mı Aldırmadı mı? Ona göre Alex'le mukayese edelim :)

O İliç'i diyen birisi tekrar diyor ki

Yavrucum,bebeğim,canım ciğerim istatistik diye zırvalamıyormusunuz ? Zırvalamalarınıza bağlı olarak size bir kanıt sundum YEDİREMEDİNİZ Mİ ?

İstatistiksiz de İliç > Alex

Paşa İliç !

+ sen yavru bir kuşsun...Aslan'la kıyaslanmak senin neyine ;)

Genç fenerliler,

Fatih Altaylı androidinden bize ne ? Bütün Galatasaraylıları mı temsil ediyor o IQ'su sıfır olan yaratık ? Bunu anlayamayacak kadar mı çalışmıyor kafanız ? Bize ne ulan Altaylı'dan ? Maymun Alex hakkında bir yazı yazmış diye napalım yani ? Hagi de dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 3 10 numarası arasında gösterilmiş,gösteren de Fifa,ha ama diğer tarafta Fatih Altaylı vardı değil mi,özür dilerim genç fenerliler.

O İliç'i diyen birisi tekrar diyor ki

Yavrucum,bebeğim,canım ciğerim istatistik diye zırvalamıyormusunuz ? Zırvalamalarınıza bağlı olarak size bir kanıt sundum YEDİREMEDİNİZ Mİ ?

İstatistiksiz de İliç > Alex

Paşa İliç !

+ sen yavru bir kuşsun...Aslan'la kıyaslanmak senin neyine ;)

Ben nasıl konuşuyorsam öyle karşılık görmek isterim. Yakışmıyor sana... Önce 20 li yaşlarına bir gir sonra çocuklara yavrucuğum dersin.

Genç fenerliler,

Fatih Altaylı androidinden bize ne ? Bütün Galatasaraylıları mı temsil ediyor o IQ'su sıfır olan yaratık ? Bunu anlayamayacak kadar mı çalışmıyor kafanız ? Bize ne ulan Altaylı'dan ? Maymun Alex hakkında bir yazı yazmış diye napalım yani ? Hagi de dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 3 10 numarası arasında gösterilmiş,gösteren de Fifa,ha ama diğer tarafta Fatih Altaylı vardı değil mi,özür dilerim genç fenerliler.

O listeyi görmek isterim. İlk 5'i çok merak ettim de...

n25677113122_8876.jpg

:asd:

Ben nasıl konuşuyorsam öyle karşılık görmek isterim. Yakışmıyor sana... Önce 20 li yaşlarına bir gir sonra çocuklara yavrucuğum dersin.

Dokunduysa söylediklerim bunun sorumlusu ben değilim...Bende saygı yaşa göre değildir...istersen 40ına gir bu lafları söyleyen birine aynı dozda cevap veririm...

üslubum söz konusu değil savını kanıtla istersen ha ;)

Saygıyı burada bekleme genç fenerli,git antu'ya ya da gayfb sitesine,orada bulursun aradığın saygıyı.Burada anca şevkat,sevgi,ilgi,alaka var.

Dokunduysa söylediklerim bunun sorumlusu ben değilim...Bende saygı yaşa göre değildir...istersen 40ına gir bu lafları söyleyen birine aynı dozda cevap veririm...

üslubum söz konusu değil savını kanıtla istersen ha ;)

Benim yaptığım bir terbiyesizlik yok Galatasaray veya Hagi'ye bir terbiyesizlikte yok ama sen terbiyesiz bir çocuksun. Sav senin ben bunun anlamsız olduğunu söyledim.

Moderatör böyle olduktan sonra neden sizin de bir "antu"nuz olmadığı sorusunun cevabı verilmiş oluyor.

Derbiden önce nerede aklın arkadaşım ? Sizin niyetinizi biz bilmiyor muyuz,gerizekalı mıyız ? Derbiden sonra gir google'a,galatasaray forumları yaz,üye ol,saygılı ayağına inceden inceden dalga geçmeye çalış,sinir et,kendine küfür ettir,sonra suçu başkasına at vs vs ..

Derbiden önce de buradaydık biz,o zaman üye olmak acaba niye aklına gelmedi ?

hadi bakayım genç fenerliler ..

maçı biz kazansak gelip buraya yazmıcaktın ama fenerli.bırakın bu işleri.amacınız tahrik.yürüyün gidin kendi forumlarınıza.

Moderatör böyle olduktan sonra neden sizin de bir "antu"nuz olmadığı sorusunun cevabı verilmiş oluyor.

Neden bizim de bir antumuz yok sorusunun cevabini sana vereyim SAMED

1) Bizim taraftarimiz sizinki gibi 30 kromozomlu degil

2) IQ'muz sizinki gibi 50-55 civarinda degil

3) Ebeveynlerimiz akraba degil

4) Kurbagalidere'nin mis kokularini koklamiyoruz 24/7

5) ve en onemlisi ANGUT degiliz

:ask:

Yallah antuya hadi kocum YALLAH

Üst Alt