Alex Telles Resmen Porto'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Telles Resmen Porto'da!

Porto cok seytan bir takim, yüzde 10 gayet iyi. Cok yüksek bedele transfer yapacak olsalar, eger o % cok yüksek ise, bir ibnelik yaparlardi bize. Iki oyuncu satip, yüksek bonservisini digerine gösterirlerdi.

Arkdaşlar yanlış anladıysam bağışlayın ama satış bedeli değil karının diyor. Yani 7.5 a satarlarsa biz 100 bin mi alacağız?

Senin yapacağın anlaşmaya ekşiyeyim

Adamı 40 milyona satsalar bize 3 düşüyor.. Üstün başarı... Bravo Porto, bir bka yaramayan bir yüzdeyle alış fiyatımıza kitlemişler

Dursun istifa!!!

Son düzenleme:
James için yaptılar da ne oldu? İcralık oldular daha sonra.

Hele de son dönemki yolsuzluklardan sonra böyle şeyler yapmak yemez.

Ulan simdi aklima geldi, o transferde Moutinho´yu yildiz olarak, James´i esantiyon olarak vermislerdi. Jamesin bukadar parlamasi, ilahi ceza gibi. O olaydan dolayi ceza yigecek mi Porto ?
Yapmasinlar zaten. piyasinin kazik oldugu yerde 25 milyona okutsunlar, bizde kaymagindan yigelim biraz yeter.

Ne ara sattılar lan bu adamı.

Ben seviyordum bunu. Allah belanızı versin gerizekalılar. Şimdi ya Olcan ve Balta bek için düşünülecek ya da gidip oraya Emre Taşdemiri falan alacaklar.

Bana göre skandal bir karar Tellesin gitmesi. Elde edilen parayla yeni bir çöpü alırlarsa bilin ki %100 bir komisyon transferidir.

Telles/Carole bizi en az 5-6 sene taşırdı bekte. Ulan bok vardı sanki adam 1 Milyon falan alıyor kalsa ne zararı olur Allahın cezaları.

Yeni bir komisyon transferine hazırlayın kendinizi bence. Artık Eren mi olur Rodallega mı olur Emre mi olur yoksa başka bir gereksiz. Hazırlayın kendinizi yeter ki.

Ben şimdiden Dursunun gelmişine geçmişine sövüyorum gece gündüz.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt