Alexander Sörloth: "Türkiye'de taktik yok, sadece 'gol at' diyorlar" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alexander Sörloth: "Türkiye'de taktik yok, sadece 'gol at' diyorlar"

Burada kral olan,gittiği yerde bize sallıyor. Gerçekten güzel iş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

"Demek ki orada gol atma diyorlar" esprisini yapmayan kaldı mı? Burada şov yapan adamın orada gol atamamasının sebebi bizim ligden fersah fersah ileride olan bir ligde oynaması olabilir mi acaba?

"Demek ki orada gol atma diyorlar" esprisini yapmayan kaldı mı? Burada şov yapan adamın orada gol atamamasının sebebi bizim ligden fersah fersah ileride olan bir ligde oynaması olabilir mi acaba?
Kesinlikle hayır.
İlk golünü sezon ortası atmasının nedeni, Sorlöth'un teknik anlamda yetersiz olması.
Pozisyon bilgisini daha yeni yeni öğretiyorlar.
İlk maçlarında amatör, fizikli futbolcu izlenimini veriyordu.

Bizim ligte uzun toptan birebir kalıp atıyordu. Bir adam düşün, hava topuna çıkıyor alıyor, düşen topu da alıyor, bire bir de fiziği ile aynı adamı geçiyor ve gölünü atıyor.
Masal gibi ama bizim ligte oluyor.

Avrupa liglerinde hemen desteğe iki adam geliyor. Düşen topları öyle kolay alamıyorsun işte.

Gscimbom mobil

Kesinlikle hayır.
İlk golünü sezon ortası atmasının nedeni, Sorlöth'un teknik anlamda yetersiz olması.
Pozisyon bilgisini daha yeni yeni öğretiyorlar.
İlk maçlarında amatör, fizikli futbolcu izlenimini veriyordu.

Bizim ligte uzun toptan birebir kalıp atıyordu. Bir adam düşün, hava topuna çıkıyor alıyor, düşen topu da alıyor, bire bir de fiziği ile aynı adamı geçiyor ve gölünü atıyor.
Masal gibi ama bizim ligte oluyor.

Avrupa liglerinde hemen desteğe iki adam geliyor. Düşen topları öyle kolay alamıyorsun işte.

Gscimbom mobil

Ben de bunu diyorum işte.

O ligler ona büyük gelebilir doğrudur da söylediği cümle doğru.

Ülke de futbol namına bisey göremiyoruz, yurt dışına çıkınca anamızın ligine postalıyolar
Sorun o degilki ben bizim lig harika demiyorum, sanirsan burdan gitti orda harikalar yaratiyor, kendi kendini yalanliyor adam, yaptigi aciklama ile boyle bi aciklama yapmasi icin orda bi varlik gostermesi lazim, kendi agziyla ben kucuk lig oyuncusuyum, diyor.Yani burdayken bunu soylese kimse bisey demez zaten sirf oynadigi klube yaramak icin yapilan sinir bozucu yorum.

Türkiye'de bence genel anlamda çalışma zihniyetinin değişmesi lazım.

Futboldan tut, mühendislik, eğitim öğretim her konuda.İnsanlara karşı daha baskıcı, üretmeye zorlayan, başarılı olamayanın anında elendği bir sistem.Herkesin işini en iyisi olmak yapmaya çalıştığı bir sistem.

Maalesef kalitesizlik her alanda karşımıza çıkıyor.

Sorun o degilki ben bizim lig harika demiyorum, sanirsan burdan gitti orda harikalar yaratiyor, kendi kendini yalanliyor adam, yaptigi aciklama ile boyle bi aciklama yapmasi icin orda bi varlik gostermesi lazim, kendi agziyla ben kucuk lig oyuncusuyum, diyor.Yani burdayken bunu soylese kimse bisey demez zaten sirf oynadigi klube yaramak icin yapilan sinir bozucu yorum.
Evet bir nevi itiraf etmiş, daha bu seviyelerin oyuncusu değilim diye.

Sözlerinin hepsi ilginçtir yüzde yüz doğru.

Üst Alt