Alexandru Cicaldau’nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alexandru Cicaldau’nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Yine yanlış yine yanlış transferle çözülmez bu sorun kimi alırsak alalım aynı şey olucak 2 ay kullanmak için topçu alıyoruz eski takımından kalan antremanın etkisi bittiği an Ömer bayram'a dönecek

Sözleşmesinin son senesine girmiş bir futbolcuya 6 milyon bonservis ödüyorsak oyuncudan normalde beklentinin 15-20 milyon olması gerekiyor bence. Son senesine girmiş ve Romanya dışına çıkmamış bir futbolcu için bence 6 milyon+ çok pahalı. İşin maddi tarafına çok takılan da birisi değilim açıkçası. Gelsin formayı alsın, oynasın, katkısını yapsın, yüzümüzü güldürsün de maliyet falan pek umursamıyorum. Önemli olan dediğiniz gibi maaşı düşük tutmak, yoksa elden çıkartamıyoruz futbolcuları.

Kolpa o son sene isi.

Transfermarktda gördüm. Sunu paylasmislar kendi Facebook sayfalarinda. Burda net 2025e kadar uzatti diyorlar.

Bonservise çok takılmayın beyler, Stanciu gelse 2 M alacak, 4 yılda 8 M, bu eleman en fazla 800.000 eur falan alır bence. Sırf bu fark bonservisi sıfırlıyor nerdeyse.

6 M çok milli takımda oynamayan rumen bir oyuncuya orası ayrı ama çok da sıkıntı değil yani.

3. türk kim olacak ilk 11’de ben onun derdindeyim, keşke Kaan Ayhan gelse, Luyindama’nın saçmalıklarını görmek istemiyorum artık..

Sözleşmesinin son senesine girmiş bir futbolcuya 6 milyon bonservis ödüyorsak oyuncudan normalde beklentinin 15-20 milyon olması gerekiyor bence. Son senesine girmiş ve Romanya dışına çıkmamış bir futbolcu için bence 6 milyon+ çok pahalı. İşin maddi tarafına çok takılan da birisi değilim açıkçası. Gelsin formayı alsın, oynasın, katkısını yapsın, yüzümüzü güldürsün de maliyet falan pek umursamıyorum. Önemli olan dediğiniz gibi maaşı düşük tutmak, yoksa elden çıkartamıyoruz futbolcuları.
Baktim simdi. Sassuolo gecen sene 6 önermis redetmisler

Senin mantığınla bizde Ozan ı o paraya satamamış olmamız lazımdı. Ama sattık.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt