Alexandru Cicaldau’nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alexandru Cicaldau’nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Hayırlı olsun...Bir videosunu izledim. Top ayağına yakışıyor, Belhanda gibi olmayacağı az çok belli, Stancu' nun da dediği gibi freekick leri iyi görünüyor. Yalnız topu ayağında fazla tutuyor, bizim ligde izin vermez rakipler...

Pelkas kadar katkı sağlasa çok iyi olur...

Kolpa o son sene isi.

Transfermarktda gördüm. Sunu paylasmislar kendi Facebook sayfalarinda. Burda net 2025e kadar uzatti diyorlar.
@Musap Aydinli @Engin ŞİŞMAN Tugay'ın paylaşımına göre zaten uzatmış adamlar. Hayırlı olsun, darısı Gedson'un başına.

Bu arada @Engin ŞİŞMAN Ozan'ı o paraya satabilmemizin sebebi zaten Ozan'ın ve Stuttgart'ın tavrıydı. Hem onlar ısrarcı oldu hem de Ozan kulübümle anlaşın dediği için o paralara çıkıldı. Belki burada da öyle bir durum söz konusudur bilemeyiz ama zaten sözleşme mevzusu güncel değilmiş. Uzatmış kulübü üstte yazılana göre. ♥

istatistik olarak bakaldığında iyi bir oyuncuya benziyor hayırlısı olsun... doğum tarihi paylaşımı yapılması genç oyunculara yönelmek istediklerinin işareti gibi anladım.

Galasevgisi

Hayırlı uğurlu olsun, oyuncuyu tanımıyorum. Hagi referans olmuş, umarım fayda sağlar ve güzel paralar kazandırır

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

@Can Akasra futbol yorumlarına ve gözlemlerine güvendiğim yegane dostum
ilk izlenimlerin nelerdir acep bu cigaldao ile alakalı
Renktaş onlarca maçını izledim dersem yalan olur ama izlediğim videolar ve gördüğüm yorumlar üzerine yapabileceğim izlenimler şu ; Öncelikle forma numarası 10 olmasına rağmen öyle eli belinde dolaşan ve tamamen hücum ağırlıklı bir oyuncu değil 8-10 arası olarak değerlendirilebilir. Oyunu iki yönlü oynayan ve hemen hemen her sezon dahada gelişen bir oyuncu görünümünde zaten Romen liginin en değerli oyuncusu olduğu söyleniyor. Sanırım uzun yıllardır aradığımız skora katkı yapabilen çift yönlü orta sahayı bulduk gibi.

Kesinlikle iyi transfer antrenmanlarda Fatih hocam bu adamı İsmail Köybaşı seviyesine ulaştırır. Ayak tenisi ve pasta kesme antrenmanlarına tez vakitte ulaşır. Zaten haftaya Ömer Bayram'ın doğumgünü var ilk pastasını kestikten sonra ayak tenisine başlar aslan parçası.

Üst Alt