alexis beka beka - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok esnek bir oyuncuydu bende çok beğendim enerjisini. Umarım hoca cidden listeye yazmıştır. Gedson olmasa bu arkadaş değerlendirilebilir. İyi pozisyon alması bir yana , çok akıllı ve olgun oynuyor.

Çok iyi eleman, rakipte en çok göze batan topçuydu hatta ihtiyacımız olan 6 numara da bu profilde.

Esas meseleye geleyim, bu adamın tm ya da her neyse değeri 600-800 bin euro civarıyken 5.5-6 milyon euro verilerek transfer edilmiş.

Hani sitelerden baktığı verilerle Nelsson'a 3 milyonluk oyuncuya 7 verdik diyenler vardı ya, buna da 600 bin euroyken 10 katını vermişler ve senin elindeki orta sahaların hepsinden de daha yüksek potansiyeli var, yaşı da 20. Fransa'nın ikinci liginden alınmış, diğer takımlar görememiş, Lokomotiv görmüş evet.

Bilmiyorum öyle çok çok gözüme batmadı açıkçası maçta, Avrupa liginde şu ana kadar gözüme batan Evander, Januzaj, Lukas Haraslin ve tabii ki bizim Marcao

Bunu iki maçtır bozan moruthandı.
Herifin ayakları kafandan çok sağlam yav. Ligde şu adamın üstünlük kurmayacağı orta saha yok.

Ben bu maçta da beğendim. İlk maçtaki gibi hatasız oynamadı fakat ortasahamızı yine canından bezdirdi. Kene gibi adam kurtulamıyorsun. Bu maç pas hataları olsa da adam resmen bize ilaç olacak bir noktada. Almanın bir yolu olsa keşke. Ah şu Terim'in o meşhur listesine bir girse.

Bizim gibi takımlar eğer birine direkt 6-7 verecekse böyle oynayıp etki yapacak. Neredeyse her pozisyonda ayakta kalıp doğru oynadı. Gençliğine ve yeteneğine bakıp havalarda uçmuyor mental anlamda sağlam, olgun bir oyuncu gibi.

Üst Alt