Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi... - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi...

Cevap: Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi...

10 kişilik Valencia da Hercules deplasmanında 2-1 götürdü baskı yemeden. Mehmet Topal da sahadaydı.

1.si bilmeden sallıyorsun böyle maçı izlemeyen biride oo serhat iyi biliyor falan der,daha nasıl baskı yiyecekti valencia kendi ceza sahalarından çıkmayacak halleri yok ya,çok uzun süre kendi sahalarına gömüldüler,pozisyon verdiler,bi o kadarda gol pozisyonu olacak topları hercules li barzolar iyi kullanamadı.

Forumun geneli ismi olanın iyi olduğunu düşünüyor. Normal bir vatandaşın fikirlerinin Ali Ece'ninkilerden daha doğru olamayacağını düşünüyor. Mesela John Terry'nin ismi var diye Vermaelen'den daha iyi olduğunu düşünen bir arkadaş vardı geçen gün. Bu zihniyetin değişmesi gerekiyor. Size kalsa en iyi film Avatar, en iyi şarkıcı Lady Gaga, en iyi kitap best-seller hangisiyse artık.(Kitap olayında hiçbir fikrim yok) Tekrar ediyorum, bu zihniyetin değişmesi gerekiyor gerçekten.

vermealen,john terry den iyi he buda güzelmiş:asd::D,şu türkiye-belçika maçında sabri-hamit karşısında paspas olan vermealen mi:b5:,vermealen geçen sene en iyi 11 e seçildi ama bu onu terry den iyi yapmaz,attığı goller sayesinde en iyi 11 e girdi, terry den iyi değil,kaldı ki terry de her zamanki gibi çok iyiydi,terry bu servet le falan karıştırma.

S.Serhat Türkel;

Genelde bir konu hakkında forumun genelinin fikrine bakıp, sonrasında o fikrin tam tersini söyleyen, bu ters fikirde (rezil olma ihtimali yüksek olsa bile) inat eden ve ona karşı gelen cevapları takmayan, insanları sinir eden ve bu şekilde forumda çok ünlü olmuş birisidir.

Şimdi biz forumda Elano'ya sallasak, yarın Serhat Elano'yu bile savunur :)

1.si bilmeden sallıyorsun böyle maçı izlemeyen biride oo serhat iyi biliyor falan der,daha nasıl baskı yiyecekti valencia kendi ceza sahalarından çıkmayacak halleri yok ya,çok uzun süre kendi sahalarına gömüldüler,pozisyon verdiler,bi o kadarda gol pozisyonu olacak topları hercules li barzolar iyi kullanamadı.

vermealen,john terry den iyi he buda güzelmiş:asd::D,şu türkiye-belçika maçında sabri-hamit karşısında paspas olan vermealen mi:b5:,vermealen geçen sene en iyi 11 e seçildi ama bu onu terry den iyi yapmaz,attığı goller sayesinde en iyi 11 e girdi, terry den iyi değil,kaldı ki terry de her zamanki gibi çok iyiydi,terry bu servet le falan karıştırma.

1 - Maçın son dakikalarından bahsettim. Ortada geçti son dakikalar. 10 kişi kalmış bir takım için iyi sayılır.

2 - Vermaelen şu anda Terry'den iyi. Terry geçen yıl rezalet bir sezon geçirdi ayrıca. Geçmişinde iyi olabilir ama şu andan bahsediyoruz. Benim dediğim doğru.

1 - Maçın son dakikalarından bahsettim. Ortada geçti son dakikalar. 10 kişi kalmış bir takım için iyi sayılır.

2 - Vermaelen şu anda Terry'den iyi. Terry geçen yıl rezalet bir sezon geçirdi ayrıca. Geçmişinde iyi olabilir ama şu andan bahsediyoruz. Benim dediğim doğru.

Padisahim cok yasa.

S.Serhat Türkel;

Genelde bir konu hakkında forumun genelinin fikrine bakıp, sonrasında o fikrin tam tersini söyleyen, bu ters fikirde (rezil olma ihtimali yüksek olsa bile) inat eden ve ona karşı gelen cevapları takmayan, insanları sinir eden ve bu şekilde forumda çok ünlü olmuş birisidir.

Şimdi biz forumda Elano'ya sallasak, yarın Serhat Elano'yu bile savunur :)

Yok öyle bir şey. Birkaç insanın kendini üstün görmesidir bu. Rijkaard'ı, Elano'yu eleştirdik diye asi olduk. Geçiniz bu boş lafları. Doğruların yanındayım hep. Doğru olarak gördüğüm bir şey varsa savunurum.

neye göre kime göre rezalet:asd:,bi ara wayne bridge ve eski karısımıdır nedir onla ilgili bi çalkantı oldu o aralar düştü biraz,kendi loblarından terry geçen sene rezalet bi sezon geçirdi diyosun,sanki kesin doğruymuş gibi:asd:,eskisi kadar olmasada iyiydi,şu anda sezona çok iyi başladı,terry vermealen den daha iyi,bu sene vermealen o golleri atmasın en iyi 11 e girermi girmezmi görüceğiz:asd:,onun yerini bu sene sonunda terry alır sende susarsın bi zahmet.

Vermaelen Terry'den iyimis, yok canim sende.

Biraz Premier Ligi takip etsen iyi olacak, öyle avatara amblem koymakla olmuyor bu isler ;)

Öncelikle şunu belirteyim S.Serhat Türkel'in bazı yorumları bana da saçma geliyor ama hak verdiğim konular da yok değil. Mesela hiç bir şey oynamayan Elano'yu eleştirmesine ben de katılıyorum. Ya da 1,5 yıla yakın bir geçmişi olmasına rağmen herhangi bir şey katamayan Rijkaard'ı eleştirmesinde de yadırganacak bir durum yok. Asıl eleştirilmemesi garip olur. Ayrıca düşüncesi ne olursa olsun bir kişiyle alay eder gibi konuşmak -ki bunları yapanların arasında yöneticiler de var- forum kurallarına aykırı diye biliyorum. Hangi topic olursa olsun Serhat'ı aşşağılayan yorumlar var. "Senin insan olduğundan şüphe ediyoruz" ya da "Otizm kötü bir hastalık" gibi sözleri yakıştıramıyorum bu foruma.

Serhat, Elano olsun Frank Rijkaard olsun yapacağın her türlü (hakaret olmadan) eleştiriyi okurum ve doğal olarak saygı gösterebilirim.

Ama Ahmet Çakar konusunda yanıldığını sana ispatlarım.

- Lucescu iyi bir teknik direktör değil, başarı sağlayamaz kolay kolay hiç bir takımda!

1-2 sene sonra Shakhtar ile hem lig şampiyonu olur hem UEFA şampiyonu.

- Fenerbahçe, Sevilla'yı elerse bikini giyerim.

Nitekim Fenerbahçe Sevilla'yı eleyerek, çeyrek finale çıkar.

- Shaq eğer adamsa, Miami'yi şampiyon yapar. Yapamayacağına göre, geçin bu işleri.

Miami ise o sene şampiyon olur ve Shaq istatistik olarak takıma en fazla katkı sağlayan 3. oyuncudur.

- Sayın M. Sarıgül iyi diyor, hoş diyor ama bu Seyrantepe Projesi tamamen hayal! Beyler, bana hikaye anlatmayın!

3 Ay sonra Seyrantepe'de maça çıkacağız...

Aklıma gelmeyen bir sürü örnek var şimdi daha bir sürü.

Yani Ahmet Çakar, öngörüleri olsun, analizleri olsun, spor bilgisi olsun falan gayet vasat bir adam.

Öncelikle şunu belirteyim S.Serhat Türkel'in bazı yorumları bana da saçma geliyor ama hak verdiğim konular da yok değil. Mesela hiç bir şey oynamayan Elano'yu eleştirmesine ben de katılıyorum. Ya da 1,5 yıla yakın bir geçmişi olmasına rağmen herhangi bir şey katamayan Rijkaard'ı eleştirmesinde de yadırganacak bir durum yok. Asıl eleştirilmemesi garip olur. Ayrıca düşüncesi ne olursa olsun bir kişiyle alay eder gibi konuşmak -ki bunları yapanların arasında yöneticiler de var- forum kurallarına aykırı diye biliyorum. Hangi topic olursa olsun Serhat'ı aşşağılayan yorumlar var. "Senin insan olduğundan şüphe ediyoruz" ya da "Otizm kötü bir hastalık" gibi sözleri yakıştıramıyorum bu foruma.

O da üslubuna ve savunma şekline dikkat edecek. Herşey karşılıklı olur.

İnsanların fikirine saygı duyulur ama sırf zıt konuşayım, karşımdaki insanları sinir edeyim, ukalalık yapayım mantığındaki bir adamın fikirleri önemsenmez.O adamda normal değildir.Ayrıca halen bunla uğraşıyorsunuz ya.Bırakın arkadaşlar.Sinirim bozuluyor şu mesajlarını gördükçe zaten.Kendi haline bırakın.Adamın amacı bu. Gerçekten değmez.

İnsanların fikirine saygı duyulur ama sırf zıt konuşayım, karşımdaki insanları sinir edeyim, ukalalık yapayım mantığındaki bir adamın fikirleri önemsenmez.O adamda normal değildir.Ayrıca halen bunla uğraşıyorsunuz ya.Bırakın arkadaşlar.Sinirim bozuluyor şu mesajlarını gördükçe zaten.Kendi haline bırakın.Adamın amacı bu. Gerçekten değmez.

Kime göre, neye göre zıt? Belki siz zıt düşünüyorsunuz? Belki benim söylediklerim doğru? İlla çoğunluğun söylediği şey doğru olacak diye bir şey yok.

Kime göre, neye göre zıt? Belki siz zıt düşünüyorsunuz? Belki benim söylediklerim doğru? İlla çoğunluğun söylediği şey doğru olacak diye bir şey yok.

Maydonoz oluyorum gibi görme ama sen de kendinle çelişiyorsun be Serhat.Kendi söylediklerini sanki kutsal kitaptan alıntı yapmış gibi gösteriyorsun,sana kalsa hiç yanılma payın yok gibi davranıyorsun,senin yazdıkların kanunmuş da hiç tartışılacak şeyler değilmiş gibi konuşuyorsun.E foruma yazmanın ne manası kaldı o zaman?Sen bloga yazsan,hatta kitap çıkarsan daha fazla emeline hizmet etmiş olursun.Yoksa buradakileri haklı çıkarıp dikkat çekmekten başka bir amacın olmadığını gösterirsin.

Frank Rijkaard - Johann Neeskens - Albert Roca Pujol - Carlos Cuadrat

Kalite

Üst Alt