Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi... - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi...

Cevap: Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi...

Koyun değiliz derken insanları kastettim. İsteyen istediğini düşünür, kimseye çobanlık yapamazsın. Birilerinin düşüncesine ortak oluyorsan da, kendi iradenle ortak oluyorsun. Koyun yapmaz kimseyi bu. İrade var ortada.

iyide konuyu bastan sona okudum yazdiklarindan; Rijkaard ve ekibini futbol fakiri yapmissin.. simdi Turkiye'de oynanan futbolu bilmiyorlar dersin anlarim, ortama alisamadilar dersin anlarim, Galatasaray'la uyusmadilar dersin anlarim ama Rijkaard ve Neskeens futbolu bilmiyorlar dersen orda tepki alirsin, sonra da bunu koyun degiliz diye aciklarsan kusura bakma futbol bilginden suphe duyarim.. :)

Fatih Terim hayraniyim evet. Cana konusunda gicik olsam da Rijkaard´a, 5 yil basimizda kalmasini istiyorum.

Cana konusunda gıcık olsamda

Sarp'ı kayıtsız şartsız oynatsada

Servet'i hala stoperde oynatsada

Elano 'ya katlansada

Rezil futbol oynatsada

futbolcuları kaybetmiş olsada

Daha çok puanlar kaybesekte

Bank Asya ligine düşsek bile

Sezon sonunda bizi satıp gitsede

Rijkaard 5 yıl daha Galatasaray'da kalmalıdır. Bu kadar büyük bir teknik direktörü istemeyen haindir.

iyide konuyu bastan sona okudum yazdiklarindan; Rijkaard ve ekibini futbol fakiri yapmissin.. simdi Turkiye'de oynanan futbolu bilmiyorlar dersin anlarim, ortama alisamadilar dersin anlarim, Galatasaray'la uyusmadilar dersin anlarim ama Rijkaard ve Neskeens futbolu bilmiyorlar dersen orda tepki alirsin, sonra da bunu koyun degiliz diye aciklarsan kusura bakma futbol bilginden suphe duyarim.. :)

What's the point? Ne demek istediğini anlamadım. İngilizce açıkla bari.

Bir başlıkta iki tane liseli çekilmiyor.Bir tane daha damladı eyvah eyvah.

Serhat koyun değil fedai. Sen insan gibi düşünüp, mantık yürütüp bir fikir ortaya çıkarıyorsun. Karşındakilerin ise bir fikri yok

onlar Rijkard'ın fedaisi. Mantık, fikir, düşünce onlara vız gelir boşuna yorma kendini.

Bizim hep yetersiz buldugumuz adamlar nedense gittikleri diger takimlarda basarili oldular. Sorunu sadece Rijkaard´larda aramayin. Bi mantalite oturtmasini cok istiyorum.

Ofk maçında ASY de 2-0 öndeyken son 10 dk goller yiyerek 2-2 bitmesinden sonra oyuncuları hızlı hareket ediyolar diye eleştiren hoca yı savunmam.

Bizim hep yetersiz buldugumuz adamlar nedense gittikleri diger takimlarda basarili oldular. Sorunu sadece Rijkaard´larda aramayin. Bi mantalite oturtmasini cok istiyorum.

Rijkaard gitsin, ondan sonrakine sabır gösterelim. Rijkaard'a sırf ismi var diye laf edemiyor bazı arkadaşlar. Başımızda şu andaki futbolu oynatan ve skorları alan kişi Skibbe olsaydı, kesinlikle cehennem yeri gibiydi burası. Rijkaard'ın savunulmasının sebebi isminden başka bir şey değil. Takıma hiçbir şey katmadığını da açık açık söyleyebilirim. Futbolcular artık form tutunca kendileri oynayacak.

Sorun Rijkaard'dan başka kimde olabilir? Rijkaard görünmez hatalar yapmıyor ki. 1.5 yıldan beri, taraftarın, ilkokul çocuklarının görebileceği hatalar yapıyor. Hatta koyu Rijkaard'cıların bile görüp kabul ettiği hatalar bunlar. Sorun tabiki Rijkaard da aranacaktır çünkü takımın patronu o. Milyon dolarları başkası almıyor. Oturan bir mentalite var o da taraftarın mazoşizm mentalitesi.

Serhat, Elano olsun Frank Rijkaard olsun yapacağın her türlü (hakaret olmadan) eleştiriyi okurum ve doğal olarak saygı gösterebilirim.

Ama Ahmet Çakar konusunda yanıldığını sana ispatlarım.

- Lucescu iyi bir teknik direktör değil, başarı sağlayamaz kolay kolay hiç bir takımda!

1-2 sene sonra Shakhtar ile hem lig şampiyonu olur hem UEFA şampiyonu.

- Fenerbahçe, Sevilla'yı elerse bikini giyerim.

Nitekim Fenerbahçe Sevilla'yı eleyerek, çeyrek finale çıkar.

- Shaq eğer adamsa, Miami'yi şampiyon yapar. Yapamayacağına göre, geçin bu işleri.

Miami ise o sene şampiyon olur ve Shaq istatistik olarak takıma en fazla katkı sağlayan 3. oyuncudur.

- Sayın M. Sarıgül iyi diyor, hoş diyor ama bu Seyrantepe Projesi tamamen hayal! Beyler, bana hikaye anlatmayın!

3 Ay sonra Seyrantepe'de maça çıkacağız...

Aklıma gelmeyen bir sürü örnek var şimdi daha bir sürü.

Yani Ahmet Çakar, öngörüleri olsun, analizleri olsun, spor bilgisi olsun falan gayet vasat bir adam.

Futbolda zaman geçirilir, bunda enterasan birşey yok da, Rijkaard ile Derwall' in adını aynı anda kullanınca biraz gülünç olmuş Ali Ece.

Rijkaard gitsin, ondan sonrakine sabır gösterelim. Rijkaard'a sırf ismi var diye laf edemiyor bazı arkadaşlar. Başımızda şu andaki futbolu oynatan ve skorları alan kişi Skibbe olsaydı, kesinlikle cehennem yeri gibiydi burası. Rijkaard'ın savunulmasının sebebi isminden başka bir şey değil. Takıma hiçbir şey katmadığını da açık açık söyleyebilirim. Futbolcular artık form tutunca kendileri oynayacak.

fedailer görmez, düşünmez, duymaz. Düşünen, yargılayan kişileri susturmak tek yaptığı şeydir. Rijkaard'ın fedailerine karşı düşünen taraftarın kazanma şansı yoktur. Dikkat et psikolojik olarak linç ettirme kendini.

Serhat, Elano olsun Frank Rijkaard olsun yapacağın her türlü (hakaret olmadan) eleştiriyi okurum ve doğal olarak saygı gösterebilirim.

Ama Ahmet Çakar konusunda yanıldığını sana ispatlarım.

- Lucescu iyi bir teknik direktör değil, başarı sağlayamaz kolay kolay hiç bir takımda!

1-2 sene sonra Shakhtar ile hem lig şampiyonu olur hem UEFA şampiyonu.

- Fenerbahçe, Sevilla'yı elerse bikini giyerim.

Nitekim Fenerbahçe Sevilla'yı eleyerek, çeyrek finale çıkar.

- Shaq eğer adamsa, Miami'yi şampiyon yapar. Yapamayacağına göre, geçin bu işleri.

Miami ise o sene şampiyon olur ve Shaq istatistik olarak takıma en fazla katkı sağlayan 3. oyuncudur.

- Sayın M. Sarıgül iyi diyor, hoş diyor ama bu Seyrantepe Projesi tamamen hayal! Beyler, bana hikaye anlatmayın!

3 Ay sonra Seyrantepe'de maça çıkacağız...

Aklıma gelmeyen bir sürü örnek var şimdi daha bir sürü.

Yani Ahmet Çakar, öngörüleri olsun, analizleri olsun, spor bilgisi olsun falan gayet vasat bir adam.

İnsanlar yanılabilir. Ali Ece'nin Rijkaard konusunda yanıldığı gibi mesela.

İnsanlar yanılabilir. Ali Ece'nin Rijkaard konusunda yanıldığı gibi mesela.

Sen nesin abi bot felan mısın bizim yöneticilerin foruma koyduğu birşey misin nesin seni çözemedim gerçekten. Halı saha maçlarına katılmıştın galiba tam emin değilim ama bu olay olmasa yemin ediyorum forum yöneticilerinin foruma koyduğu bot olarak düşünecektim seni.

Üst Alt