Ali Fatinoğlu: ''Mevcut yönetim Galatasaray'ı maalesef feda noktasına getirdi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Fatinoğlu: ''Mevcut yönetim Galatasaray'ı maalesef feda noktasına getirdi"

O kadar cok neden varki gondermek icin yazsak en az 12 neden buluruz. Sadece kafadan hatirladiklarim ;

1. Tarihin en buyuk basketbol sponsoru = YALAN
2. Sportif basari sozu = YALAN
3. Melo gitmeyecek = Birkac gun sonra gitti yani YALAN
4.Feda yok = kapi kapi dolasip bilezik sattik , YALAN
5. Devre arasi transfer yapacagiz = YALAN
6. Sali gununden itibaren bombalar patlayacak=YALAN

daha neler var neler ama hatirlayamiyorum
nrGrQM.png

Asıl Aysal fanlarına Dursun müstehak demek lazım. Aysal'ın tek adamlığa soyunduğu son dönemi de bununki gibi iş bilmezlik ve doğruları söylememe üzerineydi.

ulan mantıksızlık nerde biliyormusunuz zaten UEFA tokadı vuracaktı borcumuz zaten karga ve fenevle aynı ama bu yönetim karganın yaptığı hamleleri bile yapamadı adam gibi sponsor bile bulmadı bu sene şampiyon olup 2 yıl ceza almak çok daha mantıklı olurdu nerden baksan bu yönetim fiyasko grosskreutz transferiyle zaten ne kadar acemi bir yönetim olduğu ortada bu yönetimle değil borçları kapatmak kulübe kayyum atanır !! aslında belki daha hayırlı olur bu yönetimin devam etmesi toptan olay çözülür dinazorlara göktaşı çarpar belki

aysal batırdığı kulubün sorumluluğunu almadan vın topuk kaçan namert biridir.
evet önceden çok da iyi değildik ama adam adeta yıkımı getirdi ...
dursun da bu enkazı düzeltmede başarılı olamadı ...
aysal'ı sabaha kadar yalasanız da gerçek bu ...

Drogbayi taraftar istedi de Tarik ve Olcani taraftar istemedi mi? Örnegin 2 foruma üyeydim, Tariki istemeyen tek üye bendim. İshak ve Mevlütü bile isteyenler fazlaydi. Onlari da istemeyen az sayidaki üyeden biri bendim.

Sabri 15 yildir GSde. Savunmada bölgesinin otobana dönmedigi bir mac hatirlamiyorum. Zaten kanatta oynadiginda da bos bos kosmaktan baska bir sey yapmiyor. Buna karsin milyonlarca avro kazandi. Sabri GSnin evladi. Aysal GSyi batirdi. Yüzde 12 faizli 320 milyon dolar borc zaten GSnin degil, Bayernindi.

Aysal aldigindan daha iyi durumda bir takim birakti. Hem kadro kalitesi hem de mali yapi anlaminda. Aysal giderken ne söylediig hatirliyor musunuz? Ya büyüyelim ya da Gencler gibi olalim. Sonuc ne? Aysalsiz ilk sezonda Gencler gibi olduk. Hazirana girmek üzereyiz. Takimin hocasi bile belli degil. Sampiyon Bjk, transferler calismalarina simdiden basladi. 30 puan fark yiyen takim da Emrah ve Engini istiyor. :asd22: Beklentiyi düsük tutun derim. Zira kücülmeye lüksü olmayan GS, kücüldü ve momentumu kaybetti.Özbek yönetimi, gelir de birakmadi. Oyuncularin maasi 4 aydir ödenmiyormus. Gelecek yillarda zirve yarisinin Fb ve Bjk arasinda gececegini tahmin etmek zor degil. Ama öyle söylemeyin, Aysal Terimi kovdu.

Riva varmista borcu ödermis. :asd22: Sampiyonluga oynamayan GS, geliri olmayan bir GS demek. Üstelik 40 milyon avro faiz ve kur sorunu var. Her sene en az 100 milyon dolar zarar yazin. Ne Riva kalir ne de Florya.

Bence GSnin küme düsme ihtimali sampiyon olma ihtimalinden daha yüksek.

fikir beyan edeceginize gelinde siz yönetin kulübü.

dursun'un durdugu her dakika zarar ama ne hikmetse kimse başkanlığa aday olmuyor.

yalan.

Galatasarayı feda noktasına ünal aysal ve yönetimleri getirmiştir.

dursun yarsuvat ve dursun özbek yönetimleri onun yarattığı ekonomik yıkımı durdurmak üzere göreve gelmişlerdir.

dursun özbek ve yönetimi bu yıkımı durdurmada başarılı olamamıştır.

Sorma valla... Aysal kulubu aldiginda Adnan polat ligde 5. sampiyonlugunu almisti. takim Culio ve Stancuyla Sampiyonlar liginde Finale adini altin harflerle yazdirmisti. Voleybol ve Basketbolda Avrupa sampiyonu olmustuk. Borcumuz yoktu ve aylik gelirimiz 500 milyon euroydu. futbolcularin paralari evlerine yaldizli tepsilerle gonderiliyordu. Aysal geldi herseyi bozdu. Culio, Stancu, Zapata, pino gibi dunya yildizlarimizi teker teker kaybettik. avrupada dusus donemi basladi. Turkiye'de sampiyon falan olamamaya basladik. Ezeli rakiplerimizin Drogba, sneijder gibi transfer haberlerini okuyup yutkunmaya basladik..

Sürekli birileri televizyona yada gazetelere çıkıp yok yönetim böyle yok mahvetti kulübü acizler gitmeleri gerekir diyip diyip duruyolar arkadaş birinizde aday olmuyorsunuz çıkın basın açıklaması ile biz yönetime talibiz bir allahın kulundan ses yok varsa yoksa yönetimiz suçluyorlar evet bu yönetim galatsarayın başına gelmiş en kötü yönetim ama aday yok ortada

Sorma valla... Aysal kulubu aldiginda Adnan polat ligde 5. sampiyonlugunu almisti. takim Culio ve Stancuyla Sampiyonlar liginde Finale adini altin harflerle yazdirmisti. Voleybol ve Basketbolda Avrupa sampiyonu olmustuk. Borcumuz yoktu ve aylik gelirimiz 500 milyon euroydu. futbolcularin paralari evlerine yaldizli tepsilerle gonderiliyordu. Aysal geldi herseyi bozdu. Culio, Stancu, Zapata, pino gibi dunya yildizlarimizi teker teker kaybettik. avrupada dusus donemi basladi. Turkiye'de sampiyon falan olamamaya basladik. Ezeli rakiplerimizin Drogba, sneijder gibi transfer haberlerini okuyup yutkunmaya basladik..

Transfer üzerinden başarı değerlendirip Aysal ci Suren'ci Dursun'cu olunmaz.

En önemli husus bir yönetimin çıkarsız o takımı yönetmesi.

Aysal da kendi PR'inin peşinde idi. Zaten bu kadar seveni ve nefret eden hala oluyorsa sebebi de bariz bu.

Benim iyi başkan tanımı farklı. Orada burada reklamını yapmayan, profesyonel zihin sahibi ( Aysal konusunda en büyük kızgınlık sebebim de profluk diyerek Tulun gibi şarap içip monserlik dışında bir şey bilmeyen insanlara profesyonel olarak guvenmesi ) başarıyi da finansal yapılanmaya da hedefleyen ve yürüten bir profil.

Bunun için de zengin ve tırnak içinde haksız yere milletin tepesine binerek zuppelik satan çıkarci tipler yerine hem kültürel hem de ekonomi Muhakemesi olan vicdanı olan kişilerin yönetici ve başkan olmasi lazim.

hee aysal batırdı.. kandırın kendinizi.. aysal kalsaydı ceza da almazdık, bu duruma da gelmezdi..

adam Galatasaray'ı bağımsız hale getirecekti.. bundan tırsan dinozorlar ipini çekti ve kara propagandaya başladı

peki niye 3 yılı dolmadan kaçtı dursun bile bu durumdayken kaçmadı.çalınan formaların hesabı nerde soma yardım maçındaki paralar nerde insanları sermaye artırımında soydu kendi taraftarını soydu kulübü nereye bağımsız yapmaya çalışıyor bırakın bu işleri hala bu adamı savunmayın Ayrıyetten dinozorlar ipini çekti demişsin zaten bu adamlar bunu buraya getirdi.bu adamlara hizmet etmek zorundasın mesale su adayı peşkeş çekiseksin bunu bile bile geldi.

Aysal batırdı tabikide(daha önceki yönetimlerin de katkısı büyük). Millet sadece günlük kazanılan kupalara bilmem neye bakıyor tabiki yine.
Ayağını yorganına göre uzatmayarak cezayı bile bile yediren aysal yönetimidir.
5 kazandığın yerde 10 harcadın ve üstelik uefa ffp tehdidini bilerek yaptıysan kulübün olduğu durumun baş sorumlusu sen aysal sın.
Ama öööö Sneijder drogbayi getördü....
Parayı ver bende getiririm Galatasaray ve şampiyonlar ligi son 16 bileti ile.
Baskete sunulan yılık zararları saymıyorum bile üstelik şimdi.

Doğru işler de yapmadı değil ama tabiki. Dövizi çevirdi bankalarda ki borçlarda tabiki.
Ama borçu indirmeyi hiç gitmedi . 320 milyon dollar borç ile aldı ve bu borç ile bıraktı....

Yahu 2 şampiyonluk avrupada iyi gelir. Sermaye artimindan gelirler extrasi. 320 milyonu sen 250 milyona en azından indirmen gerekirdi. Ciddi çekildi hesap kitap yöneticilik hatası yapıldı ve faturayı çok ağır ödeyeceğiz gibi maalesef.

Dursun Özbek itfaici olarak geldi ama oda ateşi benzin ile söndürüyor. Beceremiyor işte lafın kısası

bak kardeşim ünal aysaldan önceki yönetimlerin ünal aysaldan daha başarısız olması ünal aysalın ekonomik açıdan başarılı olduğu anlamına gelmez.

ünal aysal geldikten sonra hem sermaye arttırımı yaptı hem hisse senedi satarak büyük para girişi sağladı. bu muhteşem bir hareketti daha öncede kimsenin aklına gelmemişti. ünal aysal bu parayı hem takım kurmak hemde uzun vadede para getirecek şekilde harcayabilirdi. yada para getirme işini boş ver direk borç kapatma işine girebilirdi. peki naptı bu parayla ? özellikle futbol takımı olmak üzere basket takımıyla beraber 2-3 sezon büyük ve pahalı transferler yaptı. kimsenin bu transferlere itirazı yok, paran varsa yaparsın ama ünal aysal parası olmamasına rağmen bu transferleri yaptı. işte biz buna itiraz ediyoruz. körü körüne savunuyorsunuz ünal aysalı. son 2 sezondur ekonomik krizdeyiz ve en az 2 sezon daha sürecek görün artık gerçeği.

sana tek bir örnek vereyim hajrovici transfer ettik ocak ayında, şubat-mart-nisan parasını ödemediğimiz için adam mayıs ayında çekti gitti. bana dünyadan böyle 1 örnek ver ? var mı böyle bir yönetim tarzı ?

ünal aysalın tek başarısızlığı ekonomik alanda değildir aynı zamanda son döneminde kulübü idare edememiştir. önce kulübü idare eden tecrübeli yöneticileri gönderdi ardından fatih terimi. ve sonra ne olduğunu görünce kaçarak istifa etti.

Son düzenleme:
fikir beyan edeceginize gelinde siz yönetin kulübü.

dursun'un durdugu her dakika zarar ama ne hikmetse kimse başkanlığa aday olmuyor.

olmazlar tabi. hiç kimse freni patlamış uçuruma sürüklenen kamyonun şoförü olmak istemez. evet kurtarsan kahraman olursun ama büyük riskin altına kimse girmek istemiyor.
kendisini sevmem ama sabah akşam küfürler savrulan dursun özbek aysal'dan çok daha mert bir adam .
adam bırakıp kaçmıyor. çabalıyor. iyi kötü bir şeyler yapmanın peşinde

aysal bizi bitirmedi ama medya ve fosil liseliler aysalı bi güzel bitirdi. baksanıza taraftarın çoğu artık aysal düşmanı hani bi yalanı günde 40 defa söylersen insanlar inanmaya başlarmış ya o hesap. kara propaganda ile aysal kötü adam haline getirildi ne yazıkki , aysalın gücünden it gibi korkuyordu herkes emellerine ulaştılar

Liseliler, dinazorlar bitirmis Aysal´i. 75 yasindaki Aysal aceba Galatasaray kongresinde, hangi gruba dahil ?

ay6_IRY6Y.jpg

Aysal ibra oldugu kongrede, kimlerin yaninda oturdugunu görenler, Aysal´in tarafini ögrenebilir.

s-3d3e0a09fc2fc306677aea344dd61f6a252b1d29.jpg

Aysal´i kimse göndermedi, bu duruma gelecegini en iyi kendisi bildigi icin gitti.

Aysal´a neden kiziyoruz ? Madem yapamiyorsun tek basina, ve zorda gitmeyi planlayiyorsun ? NEDEN kulüpte düzgün giden ne varsa yikip gittin ? 2012/2013 sonunda kendisi biraksaydi. Giderken ne yönetim birakti ne teknik ekip.

Liseliler, dinazorlar bitirmis Aysal´i. 75 yasindaki Aysal aceba Galatasaray kongresinde, hangi gruba dahil ?

ay6_IRY6Y.jpg

Aysal ibra oldugu kongrede, kimlerin yaninda oturdugunu görenler, Aysal´in tarafini ögrenebilir.

s-3d3e0a09fc2fc306677aea344dd61f6a252b1d29.jpg

Aysal´i kimse göndermedi, bu duruma gelecegini en iyi kendisi bildigi icin gitti.

Aysal´a neden kiziyoruz ? Madem yapamiyorsun tek basina, ve zorda gitmeyi planlayiyorsun ? NEDEN kulüpte düzgün giden ne varsa yikip gittin ? 2012/2013 sonunda kendisi biraksaydi. Giderken ne yönetim birakti ne teknik ekip.

zaten gelen her başkanı liseli fosiller getiriyorlar. belli noktadan sonra hoşuna gitmeyeni dehliyorlar dursunu da aylarca desteklediler ilk geldiği zamanlarda. tayyipin başbakan seçmesi gibi yani, gücün ve iktidarın sadece onlarda kalmasını istiyor fosiller.

Üst Alt