Ali Koç: "Galatasaray'la ilişkimiz istediğim düzeyde değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Koç: "28 şampiyonlukla ilgili ciddi argümanlar var. 1923'ten beri TFF nezdindeki tüm Türkiye şampiyonluklar sayılmalı."

koc tam bir şerefsiz ordusunun temsilcisi. Şike meselesini fetö konusunu fırsat bilip kendilerini temize çıkartmak istemeleri tam bir sergilemesidir.

senin ve senin gibilerin dostluğunu. Dünya futbol tarihinin en büyük şikesini yapmış bide utanmadan kendilerini kahraman ilan etme peşinde.

Ali Koç: "Benim Beşiktaş'a karşı büyük bir sempatim vardır. Babam son derece demokrat bir insandır. Bu işe girmemi hiç desteklemedi ama girdikten sonra destekliyor. Beşiktaş maçları hariç arar, sorar, sevinir. Onun desteğini hissetmek önemli. Aramızda yapıcı bir rekabet var."

Ali Koç: "Biz beIN Sports ile işbirliği yapmak adına Fenerbahçe olarak hazırız, Kulüpler Birliği olarak da bu ortamı sağlamalıyız ama lütfen sezon sonunda yeni bir indirim için bize gelmeyin."

Ali Koç'un programdaki son mesajı: "Yaşa Fenerbahçe, canım feda sana, omuz omuza şampiyonluğa."

Ali Koç: "Benim Beşiktaş'a karşı büyük bir sempatim vardır. Babam son derece demokrat bir insandır. Bu işe girmemi hiç desteklemedi ama girdikten sonra destekliyor. Beşiktaş maçları hariç arar, sorar, sevinir. Onun desteğini hissetmek önemli. Aramızda yapıcı bir rekabet var."

Ali Koç: "Biz beIN Sports ile işbirliği yapmak adına Fenerbahçe olarak hazırız, Kulüpler Birliği olarak da bu ortamı sağlamalıyız ama lütfen sezon sonunda yeni bir indirim için bize gelmeyin."

Ali Koç'un programdaki son mesajı: "Yaşa Fenerbahçe, canım feda sana, omuz omuza şampiyonluğa."
Babasının takımı, normaldir.

Adam resmen Terim'i kovun ilişkilerimiz gelişsin diyor inanılmaz. Hocaya tüm güçleriyle mobbing uyguluyorlar. Hocam kendine gel ve şunları son bir kez daha şamarla..

Ligde bu sene iyi gidince bakiyorum da bir havaya girmisler gene . Biz olmasak bile kesin ligin sonunda sizi gececek bir takim olur

Ali Koç: "Biz 3 okul yapıp MEB'e devrettik. 6 yıldır eğitim veriyor bu okullar. Totalinde Fenerbahçe bu araziyi alabilmek için 3 okul yaptı. Biz başka kulüpler gibi malımız olmayan bir araziyi karşılıksız almadık. Biz hakkımızı aldık."

Galatasaray'la iyi olalim diyor ama soyle surekli sinsi sinsi laf cakmaya devam ediyor.

koc bu konuşmanda bile sataşıyorsun sonra ilişkimiz iyi değil diyorsun. Senin ne olduğunu rahat ol tüm Türkiye gördü son dönemdeki hareketlerinle.

Biz sana büyük kalırız, git sen diğer kuş kardeşinle birlikte takıl koc,, birleşirseniz belki bir şeye benzersiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yavşak yavşak konuşuyor hâlâ. Bi dediği ötekini tutmuyor.

7e4bdecedc3a1d95ad8bd2fa28642733.jpg

sent via GSC

Allah'ın adaleti şaşmayacak ve öyle ya da böyle sene sonu yine ipi göğüsleyeceğiz. Bu kadar kudurmanın neticesi tarihte yazıyor.

Diğer kulüplere aramız iyi galatasary ile 3 temmuz nedeniyle kotu diyon sebep bu ise trabZon ile nasıl iyi oluyor koç efendi

Üst Alt