Ali Koç: "Hakemler cin gibidir, atamaya bakar mesajı alırlar" - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Hakemler cin gibidir, atamaya bakar mesajı alırlar"

Açık açık soylese keşke kardeşim hakemler belesten penaltı kırmızı kart versinler bizim için zorlandığımız maçlarda yardım edin biraz

Ali Koc: "Fenerbahçe olarak Nihat beye kırgınız, kızgınız. Bizi çok üzüyor. "

Ali Koc: "Geçen sezon burada yabancı bir takımla maç oynanırken geldi. Henüz başkan seçilmemişken. 'Ben federasyonun güvenilirliğinin teminatıyım. Ali Koç ve yönetimi, beklentilerin çok uzağında kaldı.' dedi."

Evet simdi konu 3 Temmuz oldu haberiniz olsun.

Ali Koc: "3 Temmuz'da da mücadele ederken çeşitli söylemleri oldu. Nihat beyin başarıl olmasını istiyoruz ancak bu kadar zigzag içinde nasıl bir iletişimde olabiliriz? Zor.. Zor görünüyor!"

Ali Koc: "Zorlu'da bir toplantı oldu. Algı operasyonu yapıldı. Bizim için rutin bir toplantıydı. Sonra çok çok sonra aynı şekilde başka kulüp başkanları ile de görüştüğünü söyledi. Keşke o zaman söyleseydi."

Kendisi itiraf ediyor bizim için Zorlu'daki toplantı rutin bir şeydi diye. Demek ki daha önceden de gizli saklı görüşmeleri var ki rutin bir toplantıydı diyor.

Doğru konuşuyor ts kayırılıyor ama ali koç un isteği kimse kayrılmasın değil ben neden kayrılmıyorum. Fener biraz top oynasa kayırılır zatrn ali koç sizinki kötü oynayıp yukarıda top oynayıp şampiyon olmak isteyen takımları eleştirmek gibi bişey . Ben fb nin maçlarını izliyorum siz 90 dk rakip sahada olsanız bile pozisyona bile giremiyonuz kayrılsanız bile şampşyon olamazsınız hep penaltıyla kazanalım diyosunuz.

Üst Alt