Ali Koç: "Hakemler cin gibidir, atamaya bakar mesajı alırlar" - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Hakemler cin gibidir, atamaya bakar mesajı alırlar"

Ali Koc: "Tüm kulüplere ve paydaşlara çağrıda bulunmak istiyorum. Görüş ayrılıklarımız zaman zaman olacak ama hepimizin ortak hedefler de olmalıdır. Türk futbolunun geleceğini karartan bu durumlarla beraber mücadele edelim. Ortak sorunlarımız var. Sen ve ben demeden beraber çözmek için uğraşmalıyız. Eğer birileri kulüplerin emeklerini görmezden geliyorsa, saha içi saha dışı konularla kulüplerin haklarını yiyorsa bunun için göğüs germeliyiz. Etik davranış ve adalet istiyoruz"

bu algı aslında oluşmuş gibi özellikle Fatih hoca ve onla beraber olan 2 şampiyonluk güçlendirdi işleri. Geçen malatya maçı sonrası hem spor programları hem sosyal medyaya baktım Galatasaray işin içine girdi kesin şampiyon olacaklar algısı baya yüksek.

hatta fenerli malların bir kaçı trabzon yem asıl gs şampiyon yapılmak isteniyor filan diyordu
Dönemsel olarak evet. 2004-2010 arası fener de böyleydi ama malesef. Veya kadıköy derbilerinde de halen durum bu. Fatih Terim bugün gitse, takım biraz güç kaybetse bu algı anında yok olur. Bir dönemlik değil ilelebet sürecek bir algıya ihtiyacımız var.

Başkanın çıkıp konuşması, size de bu kıyaklar geçildi bizim de hakkımız yenildi demesi bu yüzden gereksiz. Bunu kapalı kapılar arkasında yapmalı. Aslında fenerin hakemler yüzünden değil, hakemlerin iltimasına rağmen bu durumda olduğunu bilmesi gerekenler yani karar vericiler bilse yeterli.

Bu şikeciler kendi adamlarını da hemen satıyor. Bu nihat denen adam fb için az daha fetöden gidiyordı anında sattılar adamı. Mehmet Ali Aydınlar'da tff başkanı iken bunlar ana avrat sövmüştü, adam bunlara şikeden ceza verdirtmemişti.

bu fb li iş adamlarınında aklına sokum şu camiaya hala yardım peşindeler

Ali Koc: "Tüm kulüplere ve paydaşlara çağrıda bulunmak istiyorum. Görüş ayrılıklarımız zaman zaman olacak ama hepimizin ortak hedefler de olmalıdır. Türk futbolunun geleceğini karartan bu durumlarla beraber mücadele edelim. Ortak sorunlarımız var. Sen ve ben demeden beraber çözmek için uğraşmalıyız. Eğer birileri kulüplerin emeklerini görmezden geliyorsa, saha içi saha dışı konularla kulüplerin haklarını yiyorsa bunun için göğüs germeliyiz. Etik davranış ve adalet istiyoruz"

S**** git

haykırdım bu açıklamaya

bunun mabadı tutuşmuş destek istiyor :D

Üst Alt