Ali Koç: "Hakemler cin gibidir, atamaya bakar mesajı alırlar" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Hakemler cin gibidir, atamaya bakar mesajı alırlar"

Koç: "Önümüzdeki 1-2 gün içinde bu devam edemeyecek ortamla alakalı görüşlerimizi, kimin kime hizmet ettiğini, ön yargılı tavırları size bir bir anlatacağız. Başımız sağ olsun. Yaralılara acil şifalar diliyorum."

herif bassagligi dilerken bile agladi yuh ya

Rıdvan’ın mevzusu ne hocam?
Haftalardır bunlar devlet tsye yardım ediyor diye özellikle bakanlara ve damada saldırıyor istifa filan diyorlar hatta maliye bakanı istifa etsin diyor yöneticileri
Dünde Rıdvan uyandığı baktı kulübünün malları cami duvaruna istiyor ortalığa düzeltmek adına berat beyu yazın Ali Koç aradı ve UEFA konusunda yardım istedi bizzat berat bey 1 saatte çözdü filan dedi yani iyice ortalığı karıştırdı mal herif

deprem zamanında maç olsun diye ağlayan klüp şimdi şehit var diye açıklamayı ertelemiş

bu bana hiç samimi gelmiyor!!!
Yav dün alkollüyken esip gürledi talimat verdi ayılınca ne halt yiyeceğim deyip ilk fırsatta da şehit kanını istismar etti midseiz aynen öyle üstat bu denişik depremzedeleri hiçe sayarken birden şimdi melaike kesiliyor. Tam bir konformist, hedonist, opportunist gebeş

Üst Alt