Ali Koç: "Hakemler cin gibidir, atamaya bakar mesajı alırlar" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Hakemler cin gibidir, atamaya bakar mesajı alırlar"

geçen haftaki toplantı bilerek ertelendi aklınca duyar kastılar toplantı zamanı saati resmen bizim maç öncesi hakemleri baskı altına almak toplantı günü ve saati hakemlerde belli oluyor kendi seyircisinide arkasına alarak maçta olay çıkartmak niyeti yalı çocuğunun.

Sen önce itici avatarını değiştir abi!
Olağanüstü dönemler olağanüstü adamların çıkmasına veya olağanüstü olaylara sebebiyet verir, ikinci dünya savaşında nazi tarafında Erich von Manstein gibi bir askeri dehanın olması veya Heinz Guderian gibi blitzkrieg teorisyeni bir stratejisyenin olması karşı tarafta bir reaksiyona sebebiyet vermeyecek miydı ? Tabiki verecekti ve nitekim de verdi, karşı tarafta Zhukov ve Patton gibi çılgın acımasız planları gözünü kırpmadan uygulayabilen büyük askerler çıkardı.

Benimki de aynı bu hesap, olağanüstü dönemlerden geçiyoruz buna mukabil olağanüstü hamleler yapıyorum avatar vs gibi. Bilmem anlatabildim mi ?

Olağanüstü dönemler olağanüstü adamların çıkmasına veya olağanüstü olaylara sebebiyet verir, ikinci dünya savaşında nazi tarafında Erich von Manstein gibi bir askeri dehanın olması veya Heinz Guderian gibi blitzkrieg teorisyeni bir stratejisyenin olması karşı tarafta bir reaksiyona sebebiyet vermeyecek miydı ? Tabiki verecekti ve nitekim de verdi, karşı tarafta Zhukov ve Patton gibi çılgın acımasız planları gözünü kırpmadan uygulayabilen büyük askerler çıkardı.

Benimki de aynı bu hesap, olağanüstü dönemlerden geçiyoruz buna mukabil olağanüstü hamleler yapıyorum avatar vs gibi. Bilmem anlatabildim mi ?

Saygı duyulacak ama bir o kadar saçmaladığın zaman da eleştirilecek bir adamsın. Şu an sana saygı duydum abi!

Saygı duyulacak ama bir o kadar saçmaladığın zaman da eleştirilecek bir adamsın. Şu an sana saygı duydum abi!
Forumda sık yaşanan bir durumu hicvettim aslında ama bunu yaparken de küçük bilgiler vermeyi ihmal etmedim, sen zeki adamdın aslında anlardın ama neyse yüreğine sağlık ben seni her halinle her koşulda seviyorum takma fazla kafaya fena bir adam değilsin.

koç bakalım kendisine sempati besleyen yavşaklara ne tür argumanlar öğretecek bu sefer
hocaya yeri geldiğinde saydırmaları için sokak kabadayısı vs. gibi

Üst Alt