Ali Koç: "Her türlü ittifaka rağmen o kupayı alıp geleceğiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Her türlü ittifaka rağmen o kupayı alıp geleceğiz"

Kim koyarsa koysun Allah razı olsun derim fakat Ergin Ataman'ın çağrısına asla ve kat'a katılamam. Takımım, rengim tektir benim. El alemin şampiyonluğuna el çırpıp boğaz patlatamam. Anti Fenerli değil Galatasaraylıyım.

Derdi Galatasaray olan herkes eşittir gözümde. Galatasaray'ı kullanan kim varsa da benim için zavallıdır. Rakibe gol atıp sevinmeyen topçudan, uzaktan Galatasaraylıyım, çocukluk aşkım deyip, transfer pazarlığında elini güçlendirenlerden, sahada duygusal, sözleşme masasında profesyonel topçulardan, altyapıda sözleşme uzatmayan veletlerden ziyadesiyle nefret ederim.

Bana ne Efes'in maçından ya hu! Hayret bir şey!

Kanalıma hoşgeldiniz arkadaşlar. Bu bölümde her 2 SMS'e üzerimize oynanan büyük bir oyun yıkıyoruz.

Güzel isimler yolda! 1 milyon SMS atılsa 20 milyon TL yapar, ikiyle çarpınca 40 milyon TL eder. İyi bir oyuncu alınır." dedi.

Uefa götünden kan alsında gör

ali_koc-2.jpg

Haha bu rezil, cenabet herif hala hangi yüzle çıkıp konuşabiliyor?

Türk spor tarihinin şu ana kadar en rezil, en ezik başkanı. Her branşta rezil oluyor.

Bravo büyük başkan!

#staywithusali

Rte agziyla ittifak mittifak demis gördün iste gününü Ali Bey.

Üfürüp üfürüp duruyorsun. O kadar bütceye ragmen sampiyon olamadiniz.

Baba parası yiyipte bir halt yapamayan vasıfsız sözde vizyonerin teki bana göre azizin bile bir çizgisi sinsi bir şekilde de olsa bir şekilde birşeyler elde edebiliyordu.Bu ise ha bire ağlıyor.Tek vasfı soyadının koç olması

Üst Alt