Ali Koç: "Her türlü ittifaka rağmen o kupayı alıp geleceğiz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Her türlü ittifaka rağmen o kupayı alıp geleceğiz"

Kim koyarsa koysun Allah razı olsun derim fakat Ergin Ataman'ın çağrısına asla ve kat'a katılamam. Takımım, rengim tektir benim. El alemin şampiyonluğuna el çırpıp boğaz patlatamam. Anti Fenerli değil Galatasaraylıyım.

Derdi Galatasaray olan herkes eşittir gözümde. Galatasaray'ı kullanan kim varsa da benim için zavallıdır. Rakibe gol atıp sevinmeyen topçudan, uzaktan Galatasaraylıyım, çocukluk aşkım deyip, transfer pazarlığında elini güçlendirenlerden, sahada duygusal, sözleşme masasında profesyonel topçulardan, altyapıda sözleşme uzatmayan veletlerden ziyadesiyle nefret ederim.

Bana ne Efes'in maçından ya hu! Hayret bir şey!
tesekkur ederiz
seni tanıdıgımıza sevindik

bir daha böyle emin konuşmalar yapma alicim bak görüyorsun looser adamın tekisin. ama seni sevdik tam şikecilere layık bir başkanmışsın. aziz&mahmut a.ş. nin bir light versiyonu gibisiniz ali&semih a.ş.

şimdi bunları yazmak kolay ama ben bunları şaşalı bir şekilde seçildiği dönem de yazmıştım zengin doğmakla vizyoner olunmuyor somut hiç bir başarısı yok sonuç ise ortada polyanacılık moduna giren her kulüp başarısızlığa mahkumdur

Üst Alt