Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"

Cevap: Son Dakika | Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"

Hani asya 1. liginde oynucaktılar la bunlar :D dun akşam aslında maa koydu lafı taraftara oynuyorlar dedi. Ne ağlak bir takımsınız yahu

Ali Koç başkanlığı hakediyor. İyi oldu, Aziz Yıldırım ve Nihat Özdemir'e yakışmıyordu.

Siz kovmuyorsunuz, ben istifa ediyorum hesabi. Yersen..

Kendilerinin kazdığı kuyuya kendileri düştüler. Özellikle Şampiyonlar Ligi'nden gelecek gelir sebebiyle bu sene kulübü düşürmemeye yönelik yaptıkları çalışmalar, işe UEFA'nın el atmasıyla ters tepti. Gerek gelir kaybının ortadan kalkması, gerekse Fenerbahçe'nin iki senesinin kaybolması haysiyetsizce yarattıkları ortamı, yine haysiyetsizce kendilerine çevirmeye çalışmalarına neden oldu. Federasyon ve kendilerinin hazırladığı bu saçma ortamı, hukuksal şekilde kendilerine çeviremeyeceklerinden gerizekalıca duygusallıkla çıkarlarına uygun hale getirmeye çalışıyorlar. Yine olanlar pislik peşinde koşmayan Fenerbahçe taraftarına oluyor.

amaç kamuoyu yaratmak maa kesinlikle düşürmeyecek feneri..yarından itibaren galatasarayla ts dışında tüm klüpler ağlayacaklar fener düşerse bizi de düşürün diye baskı yapıcaklar..fenersiz lig olmaz kampanyaları düzenlenicek...fener de biz yapıcağımızı yaptık düşürmediler hehehehe diyip sıyrılacak işin içinden amaç bu

Tff karar vermek zorunda kalsaydı sadece bankasya değil 3.lige kadar yolu vardı.Kurnazlık yaptılar yapmak zorundaydılar.Haydi herkes stada 1.lig bankasya :D :D

NtvSpor: Gazeteci: "Galatasaray hakli cikmistir"

Ne büyüksün Galatasaray

demekki anladılar olayı yunanistanda amatöre düşürdüler akılları sıra bank asyaya gidip yırtacaklar AMATÖR KÜME ULAANNNNN

Fenerbahçe Bank Asya'da şampiyon olursa lig şampiyonluğu sayısının 19 olacağını mı sanıyor acaba ?

timsah gözyaşları !!! sanki fenerin düşür demesiyle tff düşürecek , biliyorlar düşürmeyecklerini , yalan hepsi şerefsizler

Ali Koc: "1. Ligde kalsak bile oyuncularimizin bir bölümü gidecek. Ciddi kayiplar var"

Fenerbahce bitmistir beyler

Sadece dünkü karara karşı alınmış bir stratejidir arkadaşlar bence arkadaşlar Tff fenerin demesiyle iş yapmaz

Nayır beni kovamazsınız, ben istifa ediyorum :D

Üst Alt