Ali Koç: "Vatanını seven herkesin bizim davamızı takip etmesi gerekir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Vatanını seven herkesin bizim davamızı takip etmesi gerekir"

bi defol git ya, sürekli bu tip açıklamalar ile taraftarının beynini uyuşturduğunu fark etti. Artık her maç sonunda, her transfersiz geçen dönemde böyle mal mal açıklama yapıyor.

Ulan koskoca TÜRKİYE CUMHURİYETİ varken sozde paralel fenerbahce cumhuriyeti diye rezilligi cikaran siz degil miydiniz hadi ordan

Bu cocuk ciddi gercek bir Koc!

Cok kufur edecemde, neyse siz tamamlayin.. O pis agzina Galatasarayi orgutle sucluyorsun, sen kimsin ?? Baba parasi var diye kendilerini bi bok saniyorlar, nede olsa sirket sahibi, devlet kiyak geciyor iste.

Butun ulke dedigin yarisi Galatasarayli, ve sizin bok icinde batmanizi dileriz. Pislik, serefsizlik, adilik, sike, hirsizlik, irkcilik nekadar Pislik varsa siz barindiriyorsunuz icinizde

Birde cikmis biz ataturkun takimiyiz diyor

Üstat ben daha yeni yeni bunu neden bazı galatasaraylıların da savunduğunu anlıyorum meğer bunu geziden filan muhalif sanıyorlar sanki tüpraşlar yerli otomobiller benim :) Ne cahil bir yeni nesil var yahu bu adam koç yani herdem iktidar yalakası inönüden bu yana

Yalan yok. Beni de sasirtti. Sen hukumetin polisine kapini kapat, terrorist diye aradiklari adamlari ele verme sonra git klup baskani olur olmaz ayni hukumet basinin elini etegini opmeye basla. Is iliskileri icerisinde buyuk bas isverenlerin her daim kim basta olursa olsun hukumetle samimi olmasi her yerde olan bir sey. Ama bu eleman resmen domalmis durumda.

Bence az demiş. Vatanını seven herkes Fenerbahçe forması almalı . Benzinini opetten doldurup Amerikan Hastanesinden başka hastaneye gitmemeli ( hatta hasta olmasa bile vatan sevgisini göstermek amacıyla arada bir doktora görünmesinde fayda var . ) Divan'dan pasta yemeli arabasını Avis'ten kiralamalı ( arabası varsa da arada bir kiralaması vatan sevgisi açısından muhim ) . vs vs .

Son düzenleme:
Futbola şu konuları sokanlara ne denir bilemiyorum, daha önce yazmıştım çocukluk arkadaşımla kavga ederek ilişkiyi kesmiştim bu konuların futbolda yeri yok. Biri çıkar alakasız biçimde kendi beceriksizliğini örtmek için kendi kitlesini konsolide etmek için vatan millet sakarya der, biri rakibine cevap vereceğim diye trabzonun fetih tarihine gönderme yaparak 14:61'de açıklama yapacağım der, bu nedir arkadaş.

Allah belamı versin ki benzer açıklamaları Galatasaraylı bir yönetici yapsın aynı tepkiyi veririm. Futbol futboldur yav bu kadar, ne eksik ne fazla.

Son düzenleme:
Üst Alt