🍍 ali koç - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sadece Fbyi degil Koç ailesini de temsil ediyor o yuzden basarili olmak icin elinden geleni yapacaktir bence ustad. H...
Hangi aileyi temsil ediyor?

Beşiktaşlı Rahmi Koç'u mu?

Hasta Galatasaraylı Can&İnan Kıraç Biradeleri mi?

az gitsin ötede oynasın deyyus...Şimdiden 250 trilyon kaybetti böyle iş adamı mı olur 50 günde 250 trilyon :) 1 günde 5 trilyon harcadı daha önümüzdeki sezonla birlikte faizleri de ödeyemezse 4.5 katrilyon daha borç var sanırsın küçük ölçekli ülke ...

Ben de adam gibi cevap verdim işte. Ya durumu objektif şekilde değerlendir ya git köşede ağla.
Ali Koç çok iyi hamleler yapıyor da hidayet ondan mı ağlayacak üstat??? Ölmüş gömeni yok bunların...Lütfen her ikinizinde t....k kıllarına değmeyecek biri için tartışmayın...Durun;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hangi aileyi temsil ediyor?

Beşiktaşlı Rahmi Koç'u mu?

Hasta Galatasaraylı Can&İnan Kıraç Biradeleri mi?

az gitsin ötede oynasın deyyus...Şimdiden 250 trilyon kaybetti böyle iş adamı mı olur 50 günde 250 trilyon :) 1 günde 5 trilyon harcadı daha önümüzdeki sezonla birlikte faizleri de ödeyemezse 4.5 katrilyon daha borç var sanırsın küçük ölçekli ülke ...

Eğer adam başarısız olursa Koç adına bir leke olacak. O yüzden baski var.

Ben de adam gibi cevap verdim işte. Ya durumu objektif şekilde değerlendir ya git köşede ağla.

Bebe Gibi aynı yorumu 3 4 defa yapmasaydın bişey demezdim her konu üste çıktığında boş geçmez, boş geçmez, değerlendirme yaptığın yok küçük çocuklar gibi yorum atıyorsun.

Objektif olurum olmam oda bana kalmış sen kim oluyorsun benim için tek gerçek Galatasaraydır gerisi zerre önemli değil, koçu övüceksen antuda övebilirsin, burası canın sıkıldığında koçu övüceğin yer değil.

Ali Koç çok iyi hamleler yapıyor da hidayet ondan mı ağlayacak üstat??? Ölmüş gömeni yok bunların...Lütfen her ikinizinde t....k kıllarına değmeyecek biri için tartışmayın...Durun;

Çok iyi hamle yaptigini iddia etmedik ki reis. Ilk sezonunu bos gecmez dedim ki böyle olacak gibi gözüküyor. Hido da sırf rakibin başkani diye bunu begenmedi ve aglamaya başladi.

Bebe Gibi aynı yorumu 3 4 defa yapmasaydın bişey demezdim her konu üste çıktığında boş geçmez, boş geçmez, değerlendirme yaptığın yok küçük çocuklar gibi yorum atıyorsun.

Objektif olurum olmam oda bana kalmış sen kim oluyorsun benim için tek gerçek Galatasaraydır gerisi zerre önemli değil, koçu övüceksen antuda övebilirsin, burası canın sıkıldığında koçu övüceğin yer değil.

Galatasarayli olmamiz rakibe ne olursa olsun bok atmamiz gerektigi anlamina mi geliyormuş. Komik valla

Ben durum tespiti yaptim. Katilabilirsin, katilmayabilirsin, o senin bilecegin şey ama burada götü yanmis ergen gibi aglamayi birak bence. Basligin adi ali koç, insanlar da onunla ilgili yorum yaziyor. Kimin ne dusunmesi veya yazmasi sen belirlemiyorsun koçum

Galatasarayli olmamiz rakibe ne olursa olsun bok atmamiz gerektigi anlamina mi geliyormuş. Komik valla

Ben durum tespiti yaptim. Katilabilirsin, katilmayabilirsin, o senin bilecegin şey ama burada götü yanmis ergen gibi aglamayi birak bence. Basligin adi ali koç, insanlar da onunla ilgili yorum yaziyor. Kimin ne dusunmesi veya yazmasi sen belirlemiyorsun bebeğim

Ulan lale ne tespiti boş geçmez, boş geçmez bu mu tespit sırf biri bana çatsın diye yorum atarsan seni o yorumun üstüne oturturum akıllı ol.

Ben koç yada ayewle ilgili yorum atmadım oda senin götünden uydurduğun birşey beni hiç alakadar etmez ne yaptıkları senin gibi övmeye yer arayan biri değilim nede olsa.

Burası dediğin gibi ali koçun yaptıkları vs ile ilgili konuşma yeri ali koç övme, ali koç yalama başlığı değil öyle olsaydı ilk işim seni mentionlamak olurdu merak etme.

Üst Alt