🍍 ali koç - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam siyasiler dahil ülkede herkesi tehdit edip herkese hakaret ediyor ama ses çıkaran yok. Bu cüretin sebebi ne, ülkenin en büyük sermayesinin arkasında olması. Bu durumda bu sermaye ülke için bir tehlike olmuş demektir

Ben anlamıyorum Acun kadar paran yok mu? Git bir takım al başka ülkede kendini orada tatmin et. Yeter bu ülkeyi bir sal. Tonla problemle uğraşırken bu halk bir de senin şımarıklıklarınla uğraşmayalım...

dün akşam ultra - fenerli arkadaşımlaydım bu konuların muhabbetini yaptık biraz.

Fener taraftarının bakış açısını temsilen bakarım kendisine - fanatiklik mantığın önüne geçiyor tabi. Bakış açısı şu "Bu kadar ülkedeki her zerrede , ekonomisinde yemeğinde direkt siyasi faktör ve bozulmuşluk varken bunca yıl boyunca bir halt yememişiz. GS coşmuş" - şu bizim başkanın murat kurum ile fotosu varya eller yanakta falan - ki bende hiç hoşlanmadım o tarz foto çıkmasndan , iş adamı profili eyvallahta başkanken olmamalı , Belmasta vardı hatta fotoda. Buna TAKMIŞLAR. Her sav bunun üzerine.

Bende dedim ki "Olm TS şampiyonluğu bile gördü ali koç - başakşehir şampiyonluğu gördü. Sence bu kadar ekstrem uçlarda konuşma etme avantaj mı dezavantaj mı ? her büyük camia hükümet ile iyi ilişki kurmak zorunda - ama borç yapılandırma ama kişisel işleri için vs. Aziz yıldırım olsa son 5 senede şampiyonluğunuz kesin vardı. Onun döneminde nasıl en iyi kadronuzu kurmuştunuz ?" . Buna full sessiz kalıyor, sonunda "Aziz becermiş bu dengeyi o zaman" diyor. bende "günaydın" diyorum. Hatta İsmail kartal yerine adam gibi TD niz olsa gene belki olurdu dedim. gene sessizlik.

Tek kullandığı sav murat kurum fotosu - ne bileyim işte eskiden futbolcuların içinde bulunduğu durumlar vs vs vs . hava cıva yani.

Kendisi üye fenere - bin lanet ediyor bir yandan oy verdiğine ali koça tabii ki. en son dedim "ulan bu kadar konuşuyosun. son 5 senede 3 şampiynluğunuz olsa yok o foto bu foto yok şu yok bu konuşacak mıydın?" - "hayır" . dedim uzatmaya gerek yok anlaşamayız o konuda. sonra goy goy muhabbete devam ettik.

Üst Alt