🍍 ali koç - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu herif hasta. Hiçbir yönetici, arkadaş arasında bile böyle bir dil kullanmaz. Rambo Okan bile bu kadar fanatik değil diyorlar da şaka değil gerçekten bu herif fanatizmin b.kunu çıkarmış artık.
Bu başlığa yazmak hoşuma gitmese de bence hasta değil bildiğin şımarık hayatta hiç zorluk görmemiş her dediğini parayla almış zengin çocuğu hayatı boyunca kimse kendisine hayır dememiş, koskoca ülkede biraz erden dışında kendisine had bildiren kimse olmadı Özetle had bildiren birisi çıkarsa tepkisini merak ediyorum

Bu başlığa yazmak hoşuma gitmese de bence hasta değil bildiğin şımarık hayatta hiç zorluk görmemiş her dediğini parayla almış zengin çocuğu hayatı boyunca kimse kendisine hayır dememiş, koskoca ülkede biraz erden dışında kendisine had bildiren kimse olmadı Özetle had bildiren birisi çıkarsa tepkisini merak ediyorum
Aziz Yıldırım Erden Timur'un söylediklerinin çok daha ağırlarını söylemiştir canım. Ama ona yüklenmeye maçası yemiyor tabii, bazen yalandan bir şeyler söylüyor ama bayağı eziliyor Aziz Yıldırım karşısında. Biliyor tabii ne söylerse Aziz Yıldırım 2 katını iade eder. Bir de Aziz Yıldırım'ın etkisi de bayağı var kulüpte.

Şımarıklık zaten ortada, onu tartışmaya gerek yok da bu derece bir fanatizm en ufak bir saygınlığı olan, iş dünyasını bilen, nerede ne zaman ne konuşup konuşulmayacağını bilmesi gereken birisi için çok fazla. Siyaset konuşulacak yer var, konuşulmayacak yer var. Hakaret edilecek ortam ve durum var, edilmeyecekler var. Bunları bile aşacak kadar ileri gidiyorsa (hem de tv karşısında) bu herif olsa olsa ruh hastası olur.

Bu KOÇ, bisiklet benim bindirmem, top benim oynatmam diyen bir züppelikten gelmiş,

bir halt yapamaz, tarihin en rezil en başarısız ifb başkanı olarak andıracağız bu yalı bebesini.

Üst Alt