🍍 ali koç - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray düşmanı değil adamı perişan ettik. Şuan biz onu rezil ettiğimiz için bize karşı böyle, küçüktaş veya Hamsiler olaydı onlara karşı böyle olurdu. Kulüp toplantılarında kendisini eleştirenlere karşı üslubu da bize karşı olandan farklı değil.

Ailesinin ve paranın gücüyle bugüne kadar her istediği olmuştur, ona parayı saçsa da binbir türlü oyun kursa da her istediğinin olmayacağını öğretmenin karşılığı bu amansız düşmanlık oldu.

Bu herif Türk futbolunun katilidir, bize resmen düşmanlık beslemektedir, bunun sahibi olduğu bir yapıdan değil ürün, sakız dahi alan benim gözümde gerçek Galasaraylı değildir.

Hiç devam falan etsin demeyin ben bıktım bu adamdan hep algı hep kaos yaratma çabası ülkede futbol var izlenen onuda maf ediyor. Adam akıllı insan gelsin rekabet yapsınlar koca camia. Ama bu adam bırak fbyi komple futboldan uzaklaştırılmalı.
kesinlikle katılıyorum.

normalde devam etmesi demek, neredeyse kesin olarak gs'ın başarılı olması demektir. bir gslı daha ne ister? ancak ben bu ortamdan vallahi bıktım ya. inşallah kesin olarak devam etmez. normal şekilde futbol izlemeyi özledik.

sadece konu bu da değil, sosyal medyadaki anonim hesaplardan tutun da, sosyal medyada "fenomen" olarak geçinen ve yazılı/görsel medyadaki tüm şarlatanların kesin olarak futboldan uzaklaştırılması gerekiyor.

başka türlü bu iş düzelmez.

defolsun gitsin artık - bu kadar gerici mide bulandırıcı süreç yaşayıp izlemek istemiyorum artık.

şu son haftada da elinden geleni ardına koymadan lig için istediğini yapsın.sonra yürüsün gitsin.

Üst Alt