🍍 ali koç - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anası cimbomluya kaçmış, abisi fetonun götüne ananas sürerek yalamış, bu konuları ele alarak muhteşem bir koreografi hazırlanmalı bu kudurmuş teröriste.

Hazırla kendini ali koç....

bugün 4 nisan - 3.5 haftaya ay sonu. 3.5 haftada 1 kupa ve 1 şampiyonluk kaybedeceksin Galatasaraya'a.

Tokat gibi geliyor bu realie - o zaman 25 bin "üye" de kurtaramayacak seni.

o günü yaşadığın günkü yönetim toplantında kafayı yemiş olarak bu ortam oluşacaktır.

Avatarın müthis üstad, gs tarihi ve kültürü icin anlami cok büyük

Avatarın müthis üstad, gs tarihi ve kültürü icin anlami cok büyük

Eyvallah renktaş.Bazı değerlerin dikkatini çekmekte fayda görüyorum.bu pankart sanırım 80li yılların sonunda sami yendeki bir maçta açılmış tabi ben o tarihlerde hayatta bile değilim.

Ali Sami Beyin kulübün kuruluşunda değindiği vizyonun bu şekilde tribünlerde dile getirilmesi ve sonraki yıllarda Avrupada gelen başarıların tesadüfi olmadığını görebiliyoruz.

Bu pankart benim için çok anlamlı.Galatasarayın her daim yüzünü Avrupaya dönmesini orada başarılar kovalamasını görmekten büyük keyif alıyorum.Avrupada gazozuna oynanan maç gözümde derbiden kıymetlidir.

Avrupa hedefinden saptığımızda içerde kimlerle muhatap olduğumuzu,nasıl aşağıya çekildiğimizi bugünlerde herkesçe daha iyi anlaşıldığını düşünüyorum.

Üst Alt