🍍 ali koç - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hem küçük aziz yıldırım hem de fiko ağızlı bir ergen cocuğu.fiko gibi boş konusuyo.fazla yüz verip,dile getirdiği saçmalıkları gereksiz yere gündem yapıyo hem taraftar hem forum.takmamak en iyisi bu harvardlı cahili

Dqdmgo0WoAYcv-k.jpg

1 sene evvel devlet baskanligi iddialari konusuluyordu, bugun gelinen noktada Engin Bicer gibi no nameler tarafindan fatality yapiliyor

Fenerbahce eroinden beter cokertir adami. TL boyle dusmedi be sayin Ali Koc baskanim

Baskanimiza sahip cikalim boyle degerler kolay yetismiyor bakin Aziz baskanimizi nasil harcadilar Ali baskanimizi kurda kusa yedirmeyelim dostlar

Çok kötü başladık. Cocu'nun hazırlık maçlarındaki futbolu henüz lige yansımadı. İyiye gittiğimizi düşünüyorum. En kolay şey herkesin istediği şeyi yapmaktır. İnsanlar istedi diye ben Ersun hocayı getirmemeyi düşünmüyorum. Ersun hoca ile uzun vadeli plan yapılamayacağını düşünüyorum. En kolay şey hoca değiştirip insanların gazını almak. Devre arasına kadar da bir şey yapmayı düşünmüyorum. Hoca değişikliğinin şu anda erken olduğunu düşünüyorum. Hocamızla da konuştum. "Burası Türkiye, burada Balkanlar'dan gelen ve Brezilya'dan gelen hocalar daha başarılı oluyor çünkü olaylara duygusal da bakabiliyorlar. Senin de biraz Kuzey Avrupalılığı bırakman lazım" dedim.

Evet cocu gitmeyecek deyip gönderdiğine göre şimdi ersunu getirir gibi

Kredisi beklenenden az sürede bitecek. Sırf aziz yıldırımi devirmek üzere taraftarın ay nefretini kullanarak fazla tecrübesiz adamlarla ise girişti. Hepsi iyi iş adamı olabilir ama ülke futbolunun büyük kulüplerini yönetmek şirket yönetmeye benzemiyor.
Daha iyi günleri bunlar.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt