🍍 ali koç - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bagislarda rekor kirar simdi, para da sokar cebinden hayatta kaldi bu gece resmen yazin oyle boyle hayvan gibi paralar harcanir son bir kumar oynanir onumuzdeki sezon icin, onumuzdeki sezon bu sene Medipol adina yapilanlar misliyle Fener adina yapilir, buna ragmen sampiyon olamazlarsa yaklasik 7-8 senelik bir vefat periyoduna girerler

Adam bal gibi biliyordu Galatasaray a yenileceklerini, ve tarihe 20 yıl sonra yenilen takımın başkanı olarak kazınacaktı hakem le makemle beraberliği kurtardı ve taraftarında cok cok iyi tanıyor şimdi o aglak bebeler takımların lig deki durumuna değlde 20 yıllık mevzuya bakarlar o yönden de yırttı tabi sevinecek tabi mutlu olacak

olaya adamlar basit bir lig macı gibi bakmıyor. biz böyle şeyler yaşamadıgımız için onun gözünden olayları görmemiz kolay değil

Fatih Altaylı: "Benim teknik direktörüm "Biz rakibimizi şampiyonluktan ettik" diyorsa; ben Başkan olsam açıkçası o teknik direktörle çalışmam. Sen kalkıp da koskocaman Fenerbahçe'nin varlığını ezeli ve ebedi rakibini şampiyonluktan ettiğini söylüyorsan bu çapsızlıktır"

Herzaman söylüyorum her dönem yönetimde Fatih gibi ağız ishali olmuş iyi laf sokan bir adam mutlaka olmalı
Anasını satayım bizimkiler kibarliktan kenefe girerken bile sayın diyecekler.

Evet inanılmaz bir duyum geldi

D4SJHFMWAAARfVp.jpg

D4SJHi2WsAEwENQ.jpg

Öyle bir olay olursa milletin dilinden düşmezler. Ayrıca bence fenerliler de karşı çıkar, ikiye bölünürler. Yine kendilerini kaos içinde bulurlar. Eğer fb küme düşerse bir şekil yine toparlar fakat böyle bir salaklık yaparlarsa silinir giderler

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt