🍍 ali koç - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oha yav resmen bizim aleyhimize olanlar sızdırılıyor diye ağlıyor nolacaktı sen gizli kapılar ardında nihat özdemirle anlaş sonra bunu millete duyurunca suçlu duyuranlar olsun bu nasıl yüzsüzlük
Şike mevzusu da boyledi ya. Ilk sadece biz mi yapiyoruz ne var bunda canimdan bize komplo yapildiya getirdiler olayi. Bugunde 3 temmuz kahramanligi mucadelesi vs diye destan diye anlatiyorlar.

Ali Koç: "Beşiktaş'ın faizlerle ilgili bir talebi var, biz ve bir kulüp daha destekliyoruz diye yazı yazdık. Bir rakibin ihtiyacı varsa, ben de desteklemeliyim. Ya siz Fenerbahçe’den bu kadar mı korkuyorsunuz?” Ali Koç: "Beşiktaş'ın faizlerle ilgili bir talebi var, biz ve bir kulüp daha destekliyoruz diye yazı yazdık. Bir rakibin ihtiyacı varsa, ben de desteklemeliyim. Ya siz Fenerbahçe’den bu kadar mı korkuyorsunuz?”

fbjk

Yav bir allahın kulu açıklasın nolur. Bu şimdi demiyor mu bizim harcama limitlerimiz arttırılsın iki banka ile anlaştık hatta bunun için eğer bunu diyorsa niye bizim bu yönde bir talebimiz yok veya olsa sadece bize yaramayacak modunda ben mi yanlış anlıyorum bütün muhabbeti yoksa bu dümdüz ne dediğini bilmeyen bir mal mı

Üst Alt