🍍 ali koç - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ah Ünal Aysal be dön geri Terim'le birlikte çalış plazasına yolla şunu

Ünal Aysal yayınladığı mesajda, "Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığına seçilmesi, yalnız Fenerbahçe'nin değil Türk sporunun da büyük gereksinimi olan temel ilkelerin statlarımıza geri dönmesi için bir fırsat olacağına inanıyor, kendisini ve ekibini tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Ünal Aysal yayınladığı mesajda, "Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığına seçilmesi, yalnız Fenerbahçe'nin değil Türk sporunun da büyük gereksinimi olan temel ilkelerin statlarımıza geri dönmesi için bir fırsat olacağına inanıyor, kendisini ve ekibini tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

imparator dusmanligi yapacagi icin sevincten 4 kose olmusa benziyor.

Peki bizde hala başkan olsa şu an bu açıklamaları mı yapardı yoksa itin gtüne mi sokardı?

Peki bizde hala başkan olsa şu an bu açıklamaları mı yapardı yoksa itin gtüne mi sokardı?
hqdefault.jpg

Şu an canlı yayında bir şeyler anlatıyor. Ses olsun diye açtım öyle, duyduğum kadarıyla mali durumu kendisinden kat kat iyi olan kulüplerin de 600milyon euroluk borcu olan kendi kulübüyle aynı mali şartlar altında değerlendirilmesini istiyor ve böyle olmadığı için rahatsız olmuş gibi geldi. Ama kesin ben yanlış anlıyorumdur.

Konuşmanın başında yapılandırmayı yapmadık değil yapamadık diyor, konuşmanın sonunda da imzalayanlar da memnun değil zaten, imzalamayız diyor. Ama dediğim gibi ben ben yanlış anlıyorum dediklerini

ulan herif bize degil TSa diyormus habire. yön degistirdi kivrak
Önüne gelene laf atıyor şu an. Anadolu kulüplerini de elden geçirdi biraz önce. Mali durumları öyle kötü bir halde ve daha da kötüye gidiyor ki ne yapacağını şaşırmış. Kurduğu cümlelere baksana 10 cümle kuruyor, 10. cümleye gelene kadar kurduğu ilk 2 cümle ile çelişip kendisini çürütüyor.
Ama açık açık Trabzonspor, siyasilerle işimize çomak sokuyor, istediğimiz gibi hareket edemiyoruz dedi.

Üst Alt