ali koç'un futboldan 2 yıl men cezası alması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ali koç'un futboldan 2 yıl men cezası alması

bir de dikkatimi şu çekiyor, cumhurbaşkanı konuşurken bir konuşmasında "faizler inmeli"diyor ve ali koç buna gülüyor. gezide olanlar zaten biliniyor ki chpli olduğu da söyleniyor yani muhalif kimliği gözükmesine rağmen;

fb başkanı olduktan sonra sürekli iktidar desteği göstern sözleri keza bu mevzuda "hükümet federasyonu engelleyemiyor." sözleri bariz ikilik barındırıyor. işi düştüğünde iktidar destekçisi; düşmediğinde iktidar düşmanı tavırları var.
Menfaat destekçisi desek daha doğru olmaz mı?

bir fenerli yorum yapmış :

Nihat Ozdemir TFF , Aziz Yildirim MHK , Ali Koc Fenerbahce ....

1- 3+1=4.yildiz loading.
2- Sayilmayan sampiyonluklar
3- 3 Temmuz tazminati

Bu sezon hersey ve herkez Fenere calisacak.Gercekci olun renkdaslar , hersey bu sezon FB nin hasar gormus itibarini duzeltebilmek icin.

Bu yaşananlardan önce sempatim vardı kendisine. Fenerbahçe holiganı olduğunu ve bu kadar alçalabildiğini görünce bitti gözümde. Ama sürekli bize sataşması aslında ne kadar çaresiz olduğunu gösteriyor. Bu sene son şansı ve şampiyon olmak için herşeyi deneyecek. Olay sadece fenerbahçe değil kendisinin ve ailesinin itibarı. Bizi vurmak için de medyayı ve parasını kullanmaya çalışıyor. Yalan haberlerle bizi birbirimize düşürmeye çalışıyor. Maddi sıkıntıları olan bazı anadolu klüplerinin başkanlarını da parasıyla bize düşman etti. Bunun yanı sıra bize zarar vermenin en etkili yolu Fatih Terim’e saldırmak olduğu için sürekli sistematik bir şekilde hocaya laf atıyor. Bu sebeple oynattığı futbolu beğenmesem de hocanın arkasında durmalıyız. Bu sene Ali Koç’un son senesi olur.

ünal aysal'a adalet bekçileri hoş geldiniz dediği günden beri bunun nasıl bir holigan sahte beyfendi tipli insan olduğunu ta o zaman anlamıştım. Bunun gibiler GS da başarılı gördükleri her bir bireye engel olmak için her türlü pisliği yaparlar. Ergin Atamana ne yapıldıysa zamanında aynısını fatih hocaya yapıyorlar yönetim nasıl olsa fıs olsa ne olmasa ne. Ünal Aysal içinde yaptılar o denem de FT yi ayartıp kulüpten uzaklaştırdılar. Ligi komple yabancı bir kuruluş yönetmediği sürece lekesiz şikesiz yansız tiyatrosuz bir lig izleyemeyeceğiz.

Üst Alt